Mobil Sohbet

.

Yıllar sonra ortaya çıkan gerçek herkezi şaşırttı Nihat Doğan’ı Özhan Canaydın veto etmiş!

Nihat Doğan’ın, çok daha önce sarı-kırmızılılara üye olmaya çalıştığı, ancak rahmetli başkan Özhan Canaydın döneminde yaptığı başvurunun kabul edilmediği ortaya çıktı.

 

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Mersin’in Tarsus ilçesinde vahşice katledilmesi sonrası attığı tweet sebebiyle toplumun her kesiminden tepkisini çeken Nihat Doğan ile ilgili ilginç bir gerçek ortaya çıktı.
RAHMETLİ CANAYDIN VETO ETMİŞ
Galatasaray ‘da Adnan Polat’ın başkanlığı döneminde kulübe üye olan şarkıcı Nihat Doğan’ın, çok daha önce sarı-kırmızılılara üye olmaya çalıştığı, ancak rahmetli başkan Özhan Canaydın döneminde yaptığı başvurunun kabul edilmediği belirtildi.
İHRAÇ KARARI VERİLDİ
Yönetim kurulu, önceki gün gerçekleştirdiği toplantıda, eski yönetici Adnan Öztürk tarafından yapılan ihraç başvurusunu görüştü ve oybirliği ile Doğan’ın ihraç edilmesi yönünde karar aldı.
ADNAN POLAT: BİLSEYDİM NİHAT DOĞAN’IN TALEBİNİ ONAYLAMAZDIM
Sarı-kırmızılı kulübün eski 1 numarası Adnan Polat, Nihat Doğan’ın kongre üyeliği konusunda “Keşke Nihat Doğan’ı kulüp üyesi yapmasaydım. Böyle bir mesaj atıp, bu düşüncelere sahip olacağını tahmin etseydim, kongre üyeliği talebini onaylamaz, veto ederdim” şeklinde konuşmuştu.
MESAJI OLAY YARATMIŞTI
Nihat Doğan, Türkiye ‘yi yasa boğan Özgecan Aslan cinayetinin ardından sosyal medya üzerinden “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” ifadelerini kullanmıştı.
nihat doğan

2 Responses so far.

  1. BERAT BİLİR dedi ki:

    nihat dogan sen hiç iyi biri degilsin işi gucun artislik taslamak senden şahsi olarak nefret ediyorum kendin ol yalakalık edip milleti kendine çekme çekilmez birisiniz

  2. BERAT BİLİR dedi ki:

    nihat bey çok gıcıksın yaaa seni heryerde görmekten artık migdem bulamıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir