Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu veGüzel Oyuncu Sinem Kobal’dan ortak karar aldılar

Yılın Aşk Bombası

Yılın Aşk Bombası

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın bu konuda ketum davranmasının nedeni ortaya çıktı.

 

Güzel oyuncu Sinem Kobal’ın, ocak ayından beri beraber olduğu iddia edilen Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu hakkında en yakınlarındakilere bile tek kelime etmemesi dikkat çekmektedir.
İbrahim Çelikkol’la yaşadığı ilişkide sevgilisiyle sosyal ortamlara giren Kobal’ın bu konuda ketum davranmasının İmirzalıoğlu’yla aldığı ortak bir karar olduğu öne sürülmektedir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 458 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    19 Mart 2015 at 21:08

    Sinem Kobal sende kimden çıkacanı bilmiyorsun arda turan adın çıktı kenan imirzalıoglu seç birini artık adın çıkacana reklam olacana kadın gibi kadın ol imirzalıoglu sen adam gibi adamsın ne yapcan bu çirkini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.