Yakışıklı Oyuncu Çağatay Ulusoy Tiyatroda Yangın Merdiveninden Kaçarak gözden uzaklaştı

Derha-Ferhan Şensoy kardeşlerin müzikaline katılan yakışıklı oyuncu, tiyatroyu ön kapıdan terk etmek yerine yangın çıkışını kullanarak terk etmesi ile dikkat çekmiştir.

Şensoy kardeşlerin müzikaline katılan Çağatay Ulusoy, yangın merdiveninden kaçarak akıllarda soru işareti bıraktı.

OYUNU ÜNLÜ İSİMLER İZLEDİ

Ferhan – Derya Şensoy kardeşlerin kendilerinin kaleme aldığı ve sahnelediği “Pera’daki Hayalet” adlı müzikal tiyatro önceki gün Taksim’deki bir tiyatro sahnesinde hayat buldu. Gösteriyi izlemeye gelenler arasında Derya Şensoy’un sevgilisi Seçkin Özdemir, Ceyhun Yılmaz ve Çağatay Ulusoy gibi ünlü isimler de vardı.

YANGIN ÇIKIŞINI KULLANARAK AKILLARDA SORU İŞARETİ BIRAKTI

Oyun çıkışı elindeki sigarayla görüntülenen Seçkin Özdemir’in kapalı alanda uygulanan sigara yasağını önemsemediği görüldü. Geceye destek vermek amaçlı katılan Çağatay Ulusoy, tiyatroyu basın mensuplarının bulunduğu ön kapıdan terk etmek yerine yangın çıkışını kullanarak terk etmesi dikkat çekti.

ÇAĞATAY ULUSOY YANGIN MERDİVENİNDEN KAÇTI

Derya ve Ferhan Şensoy kardeşler , “Tiyatromuzun altında Bizans Tünelleri var. Çağatay’ı oradan kaçırdık” sözleriyle magazin muhabirlerine espriler yaptılar. Oyun hakkında güzel tepki aldıklarını dile getiren iki güzel oyuncu yaz aylarında Türkiye turnesine çıkmayı düşündüklerini sözlerine eklediler.

cağatay ulusoy

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 532 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.