Yabancı sayısıyla ilgili flaş düzenleme

TFF’nin yabancı sayısında değişikliğe gittiği iddia edildi.

Yabancı sayısıyla ilgili flaş düzenleme

Turkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF), kuluplerin sozlesmeleri devam eden ve sIkintiya yol acan yabanci oyuncularini goz onune alarak yeni bir duzenlemeye gittigi one suruldu.Sporx’in haberine gore Turkiye Futbol Federasyonu yabanci sinirlamasinda bir yeni daha duzenleme yapiyor.

Sorunlu olan futbolcularin sayisinin cok olmasindan dolayi, kulupleri sIkintida goren TFF sahadaki 8 yabanci bozulmamak kaydiyla kuluplere sadece bir seneligine +1 yabanci kontenjani daha verecek.

Bu durumda kulupler sezona 9 yabanci futbolcu ile baslayabilecek ve 9 futbolcu tescil etme haklari olacak. Bu karar Federasyonu’nun kuluplere yeni sezon oncesi +1 jesti olarak yorumlandi.

Turkiye Futbol Federasyonu, bu yil aldigi karara gore kulupler 5+3 seklinde yabanci sayisi ile maclara baslayacak. (Sporx)

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 336 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.