Ve Prandelli istifa ediyor!

Prandelli, 25 Ekim’de yapilacak secimle birlikte gorevini birakma karari aldi.

366834

Dunya Kupasi sonrasinda Italya’nin basindan ayrilarak, buyuk umutlarla Galatasaray’a gelen Cesare Prandelli’nin, 25 Ekim’de yapilacak secimle birlikte gorevini birakma karari aldigi iddia edildi.
Italyan hocanin simdilik sadece yakin cevresiyle paylastigi bu karari almasindaki en buyuk sebebin, basarisiz sonuclardan ziyade, kendisini getiren Unal Aysal’in baskanligi birakmasi oldugu bildirildi.
Haberturk’te yer alan habere gore; Prandelli’nin simdilik takimin daha fazla etkilenmemesi icin bu kararini herkesten gizledigi, 18 Ekim’deki F.Bahce ve 22 Ekim’deki B.Dortmund maclarinin ardindan gorevini devretmeyi planladigi ifade edildi.
Erciyes deplasmanindan galip gelerek donmeyi arzulayan ve ezeli rakipleri F.Bahce’yi de Arena’da devirerek kendisini ispatlamak isteyen Prandelli, B.Dortmund macinin ardindan Basaksehir mucadelesi oncesi istifasini vermeyi planliyor.

Kaynak:TRTHaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 417 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.