Van’da Kaybolan Nehir AsLan’dan Acı Haber Geldi.

Nehir Aslan

Van’ın Gürpinar iLçesinde 4,5 Ay Önce Evinin Önünde Oyun Oynarken Kaybolan 4 Yaşındaki Nehir AsLan’ın En Son Görüldüğü Yerin 50 Metre iLerisindeki Su KanaLında Cesedine uLaŞıldı.

Nehir AsLan’ın Kayboldukdan 2 Gün Sonra aiLesi Tarafından Jandarmaya Haber Verilmesinin Ardından, Jandarma ve Arama Kurtarma Ekipleri Bölgede DetayLı inCelemeler Yapmıştı.Nehir AsLan’ın Evinin Yakınında Bir Ahırda Kanlı Bir Mont Bulunmuş Ancak Yapılan Araştırma Neticesinde Kanın Nehire Ait Olmadığı Saptanmıştı.Yapılan DetayLı Arama Sonucu Bulunamayan Nehir AsLanın Aranmasına Tüm Türkiye Çapında Devam Edildi.Bütün Türk Haklının Ayaklandığı arama Çalışmalarında, Bir Vatandaşın iHbarı Üzerinde Nehir Aslanın iStanbuL Sultangazi iLçesinde, Trafik ışıklarında Dilencilik Yaptırıldığı ihbarı üzerine Harekete Geçen Ekipler, Bölgede Yaptıkları Detaylı incelemede Nehir Aslana Ait Hiçbir ize Rastlayamadılar.

Ve Bugün Küçük Nehirden Acı Haber Geldi.Nehirin Evinin Yakınında Bulunan Su KanaLında Çocuk Cesedi Görenler Hemen AsLan’ın Babasına Haber Verdiler.Olay Yerine Gelen Baba, Nehir AsLan’ın Kıyafetlerinden Cesedi Teşhis Etti. Olayın Cinayet oLmasından Endişelenen Jandarma Ekipleri, Nehir AsLan ın Cesedenin Oraya Sonradan Getirilip Bırakıldığı iddasıyla DetayLı Araştırma Başlattı.

Kaynak: Milliyet

Etiketler:

Bu yazı toplamda 610 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    19 Mart 2015 at 21:45

    ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.