Üzücü Haber! Engelli Vatandaşa Protokol Engeli Geldi

Niğde İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Valiliğe gelen protokol üyelerinin makam araçları kaldırım üzerine park edilince, engelli vatandaşlar malesef  yoldan geçemedi.

Niğde İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Valiliğe gelen protokol üyelerinin makam araçları kaldırım üzerine park edilince, engelli vatandaşlar yoldan geçemedi.

İl Koordinasyon Kurulu’nun 2015 yılının ilk toplantısı yapıldı. Toplantıya gelen kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin makam araçlarının kaldırıma park edilmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Kaldırımda yürümek isteyen engelli bir vatandaş, park eden araçlar yüzünden yürüyemediğini belirterek protokol üyelerine tepki gösterdi. Aynı yere normal vatandaşın park etmesi durumunda ceza yazılacağını belirten Niğdeli engelli, “Protokol araçları kaldırıma park ediliyor, böyle saçmalık olur mu? Ben engelliyim, bizim takip etmemiz gereken kaldırım üzerindeki sarı noktadır. Fakat buradaki kaldırımlara protokol araçları park etmiş, bizim nereden geçmemiz gerekiyor. Vatandaşlar park etse hemen ceza yazılır ama protokole serbest.” dedi

Bir başka vatandaş ise tepkisini şöyle dile getirdi: “Protokol olunca insanüstü varlık oluyor. Buraya sıradan bir vatandaş aracını koysa anında trafik polisi ceza yazar. Değil kaldırıma park etmek valilik önünde yolcu indirilmesi dahi yasaktır. Protokol olmak her şey serbest anlamına gelmemelidir.”

Etiketler:

Bu yazı toplamda 348 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.