Unlulere Ozel Facebook!

Twitter’daki ‘bildirimler’e benzer bir ozellik simdi Facebook’ta sadece unlu isimlerin kullanimina sunuluyor.

unlulere-ozel-facebook--963117

Mentions uygulamasi ile unlu isimler, kendilerinden bahsedilince haberdar olacak! Facebook, dunyanin en yaygin sosyal agini kullanan unlulere ozel olarak bir uygulama uretti: Mentions. Bu uygulama, unlulerin kendi isimlerinden bahsedilen Facebook durum guncellemelerini gormesini kolaylastiriyor. Ayrica unlu isimlerin, sohbetlere dahil olmasini da sagliyor. Uygulamanin bir diger ozelligi de, unlulerin sIkca basvurdugu PR calismalarindan biri olan ve Q&A olarak adlandirilan ‘soru-cevap’ seanslarini tek tus ile baslatmayi saglamasi.

Mentions uygulamasini su anda sadece ‘onaylanmis hesap’ (verified account) sahibi unluler kullanabiliyor. Facebook’un yayinlandigi rakamlara gore; ‘taninmis kisi’ (public figure) hesaplarina 800 milyon kisi bagli ve bu sayfalarda her hafta 1 milyardan fazla etkilesim gerceklesiyor.

Mashable’in haberine gore; aralarinda Mariah Carey, Whoopi Goldberg, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Arianna Huffington, Bill Nye ve Alex Morgan gibi Amerikali unluler bu uygulamayi kullanmaya cok onceden sessizce baslamisti. Apple’in mobil isletim sistemi iOS icin tasarlanan uygulama simdilik sadece ABD’de kullanima acildi.

Vatan

Sohbet Etmek için TIKLAYINIZ.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 387 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.