Ünlü Showmen Beyaz’dan büyük sürpriz: Ivana Sert’in yerine Meryem Uzerli geldi

İvana Sert bu yıl ‘Beyaz Show’un Avrupa turnesi kadrosunda olmadı. Farklı isimlerle görüşen Beyaz’ın hayalindeki tek  isim ise Meryem Uzerliymiş.

 

‘Beyaz Show’u geçen yıl Avrupalı Türklerle turnede buluşturan Beyazıt Öztürk, bu yıl kadroda değişiklik olacağını açıladı. Geçen yıl İvana Sert, Bengü, Kubat, Fettah Can ve Murat Dalkılıç’la turne yapan şovmen şöyle konuştu: “İrem Derici, Gökhan Tepe ve Kubat konuştuğumuz kişilerdir.Aynı yerlere aynı ekiple gitmeyelim dedik. İvana Sert de olmayacaktır. Başka birine bakacağız. Meryem Uzerli olabilir. İvana’nın da dili yarım olduğu için eğleniyorduk onunla.
Meryem de çok eğlenceli o konuda.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.
Henüz Uzerli’yle konuşmadığını söyleyen Öztürk, “Bu yurt dışı turnelerinde Meryem’in Almanya kültürü çok fazla olduğu için ondan da destek alabiliriz. Meryem’le yakında konuşacağım” dedi. Öztürk, bu sene Beyaz Show’a yoğunlaşacağını söyleyerek sevenlerini bir kez  daha  sevindirdi.
beyazit öztürk

Etiketler:

Bu yazı toplamda 500 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    19 Mart 2015 at 21:12

    beyaz sen adamı adamsın yaptıgın pagram çok iyi sevkle iziliyorum ama en çok sevdigim yer var orda olmaktan guruur duyorum seni unutum ama serdar abimin yerş var orda olmaktan mutlu oluyorum ama sem bu kadını meryem uzeri çıkarmasaydın seni sevkle izlerdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.