Ünlü Şarkıcı Murat Kekilli, Özgecan’ın ailesini ziyaret ederek üzüntülerini dile getirdi

ADANALI ünlü sanatçı Murat Kekilli, Mersin’in Tarsus İlçesi’nde hunharca öldürülen 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın ailesini ziyaret etti. Daha önce de Özgecan adına bir şarkı yazan Kekilli ile aile arasında duygu dolu anlar yaşandı.

Murat Kekilli, dün akşam ziyaret ettiği evde Özgecan’ın babası Mehmet Aslan ile ablası Beste’yle bir araya geldi. Baba Aslan’a başsağlığı dileklerini ileten Kekilli, Özgecan’ın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Acılı baba  da hem ziyaretinden hem de kızına yazdığı şarkıdan dolayı Kekilli’ye teşekkür etti.
Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Özgecan’ın ablası Beste de Murat Kekilli’ye sarılarak ziyareti için teşekkür etti.
murat kekilli

Etiketler:

Bu yazı toplamda 581 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    19 Mart 2015 at 21:04

    RABBİM SİZLERE SABIR VERSİN SİZİN KIZNIZ BIZIM BACIMIZ CİGERİMİZ YANDI DİLERİM ALLAHTAN ONU YAPAN ŞERFSİZLERİN BELASINI ALLAH VERECEL ELBET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.