Ünlü Şarkıcı Emre Altuğ’dan şaşırtan açıklamalar

Çağla Şikel ile ani bir kararla yollarını ayıran Emre Altuğ, ayrılığın ardından ilk kez konuştu ve “Çocuklarımız olmasaydı kanlı bıçaklı olana kadar devam ederdik” diyerek sevenlerini üzdü.

 

 Geçtiğimiz günlerde ani bir kararla 7 yıllık evliliklerini noktalayan Emre ALtuğ ve Çağla Şike çifti ayrılığın ardından uzun süre sessiz kalmıştı. İlk olarak Çağla, boşanmanın ardından kendi programında konuşarak açıklamalarını yapmıştı.
EMRE ALTUĞ  İLK KEZ KONUŞTU
Sessizliğini koruyan ve ayrılık hakkında konuşmayan Emre Altuğ, ilk kez bu konuda merak edilenlere cevap verdi ve şunları söyledi: İkimizde kendimiz için hiçbir şey istemiyoruz ama çocuklarımız için dünyayı değiştiririz. Kalbimde ağladı gözlerimde ağladı ama şu anda duruma alışma çabası içerisindeyim. Bu meseleyi saygı çerçevesi içinde sonlandırmamız çocuklarımız içindir. Yoksa biz kanlı bıçaklı olana kadar devam ederdik.Sorumluluğunu bilen çocuklarımız için yaşayan insanlarız. Asla ihanet olmadı Ne Çagla ne ben bu haysiyet yoksunu tavra girmeyiz. Çok ciddi evreler atlatarak bu evliliği koruduk.” dedi.
ÇAĞLA ŞİKEL DE BOŞANMANIN ARDINDAN ŞUNLARI SÖYLEMİŞTİ:
“NASIL GÜLÜP, EĞLENİYORSUN DİYORLAR”
İlk ve son kez konuşuyorum. Ben burada gülüp eğleniyorum. ‘Nasıl bu kadar çabuk toparladın’ diyorlar. Şimdi ben aşçı olsam yemek yapmayacak mıyım! Bu benim işim ve paramı buradan kazanıyorum. Bu benim işe saygımdır.
“BOŞANMAYA DAHA ÖNCE KARAR VERDİK”
Emre ile güzel bir evlilik yaptık. İki güzel çocuğumuz oldu. Boşanma kararını daha önce aldık. Hakkımızda senaryolar yazılmaya başladı. İsmi geçen kişi benim arkadaşımdır, arkadaşım kalmaya devam edecek.
“GÖĞSÜMÜN AÇILMASI TALİHSİZ BİR OLAYDI”
“Onun dışında bundan aylar önce yayında bir Kaza yaşamıştım. Biliyorsunuz göğsüm açılmıştı. Bunun üzerine ben sustum, çok bir şey söylemedim. Çünkü hem benim, hem de ailem için çok talihsiz bir olaydı. Orda dediler ki ‘Çağla göğsünü bilerek açtı’, ‘Çağla göğsünü reyting için açtı’, ‘Çağla göğsünü açtı ama hala reyting yapamadı’ gibi cümleler kurdular. Onlara hiçbir şey söylememiştim. Tek bir cümle var. Kendileriyle zaten hesaplarımız devam ediyor. Ben o dalga geçtiğiniz, ne biçimmiş, bilmem neymiş dediğiniz sizi memnun edemediğim göğüslerimle 2 tane çocuk emzirdim. Bununla da gurur duyuyorum.”
“ÇOCUĞUMA ALDIĞIM AYAKKABIYLA DALGA GEÇTİLER”
“Dedim ki ‘çocuğuma 1500 liralık ayakkabı almam. Devir Ekonomi devri. Artık dikkat etmem gerekiyor harcamalarıma. Onların geleceğine yatırım yapmam gerekiyor’ dedim.” “‘Vah vah Çağla Şıkel’e bak 1500 liralık ayakkabıyı da alamıyormuş” dediler. ‘Gelin arkadaşlar aramızda para toplayalım da çocuğuna ayakkabı alsın’ diye dalga geçtiler.”
“AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER ETTİLER”
“Ağza alınmayacak küfürler, hakaretler sosyal medyada dolaştı. Hiç ağzımı açmadım hepsine ‘eyvallah’ çektim. Çünkü kimsenin benimle ilgili düşüncelerini değiştiremem. Bu mümkün değil ama çocuklarımla ilgili bir şey söylendiğinde benim için dünya durur. Dolayısıyla o yazan kişi kendini çok iyi biliyor. Sadece bunlarla ilgili değil, başka şeylerde var söyleyemeyeceğim. Kendini çok iyi biliyor. Mahkemede onunla göz göze hesaplaşacağım.”
“BİZ ÇOK GÜZEL YUVA KURDUK”
“Biz çok büyük bir aşk ve sevgiyle bunu her zaman söyledim sevgili Emre Altuğ ile yuva kurduk. İki tane dünya güzeli yavru sahibi olduk. Herşey çok güzeldi. İnsanlar şaşırmış olabilirler ama biz bu kararı dün alıp bugün boşanmadık. Biz bu kararı almamak için çok çaba sarfettik ve gerçekten çok zor alınmış bir karar…”
“EMRE’YE HALA SAYGIM, SEVGİM SONSUZDUR”
“Hala kendisine sevgim saygım sonsuzdur. Bu arada çıkabilecek dedikodulara karşı da biz yayın yasağı ve tedbir kararı aldık. Bu gerçekten önemli bir karardır. Bu kararı hiçe sayarak asılsız dedikodu veya senaryolar üretilmeye devam ediyor. Bunlara dur demek için ismi geçen kişi benim arkadaşımdır. Ne öncesinde, ne şimdi, ne de sonra böyle bir şey olması imkansızdır. Emre Altuğ ben ölene kadar, tabii ki o da son nefesine kadar çocuklarımın babasıdır. Ben de iki çocuk annesiyim hepinizden biraz daha özveri, biraz daha saygı rica ediyorum.”
çağla şikel

Etiketler:

Bu yazı toplamda 403 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.