Ünlü Şarkıcı Emre Altuğ ve Güzel Manken Çağla Şikel Tek celsede Boşandılar

Magazin dünyasının örnek çifti olarak bilinen Çağla Şıkel ve Emre Altuğ çifti resmen boşandılar.

Önceki hafta boşanma kararı aldıklarını, yaptıkları ortak basın açıklamasıyla duyuran çift, dün saat 14.00’te istanbul Adliyesi’nde görülen davayla 7 yıllık evliliklerini sonlandırdı.

Velayetleri annede
Boşanmalarıyla ilgili haberlere basın yasağı getirten çift, yaklaşık 10 dakika kaldıkları aile mahkemesi salonunda protokolle tek celsede boşandığı öğrenildi. Evliliklerinden Uzay ve Kuzey adında iki çocukları bulunan çiftten, çocukların velayeti anne Çağla Şıkel’e verildi. Boşanmanın ardından ünlü şarkıcı  Emre Altuğ soruları yanıtsız bırakırken,güzel manken Çağla Şıkel basın mensuplarına sadece, “İyi günler” demekle yetindi. Adliyenin arka kapısından çıkan çift, geldikleri aynı araçla adliyeden ayrıldılar.

çağla şikel

Etiketler:

Bu yazı toplamda 732 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.