Ünlü Oyuncu Mustafa Avkıran ‘ın Müthiş değişimi

Kadir Doğulu ve Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı atv‘nin yeni dizisi ‘Sevdam Alabora’nın çekimleri Köyceğiz’de devam etmektedir.
Dizinin başrol oyuncusu Mustafa Avkıran, canlandırdığı ‘Ali Hikmet’ karakteri için 22 yaş gençleştirilerek ekran başındaki seyirciyi şaşkına çevirdi.Plastik makyaj sanatçısı Derya Ergün ve ekibi tarafından hazırlanan saç ve makyaj çalışması için gerekli malzemeler İngiltere‘den özel olarak getirildi.
Oyuncu, eski ve yeni halini şu sözlerle kıyasladı: “Eskiden saçlarım vardı, şimdi yok. 22 yıl öncesiyle aynı kilodayım. En büyük fark, yüzümdeki sert ifade. İnsanın kendi gençliğini görmesi çok özel bir durum, nostalji oldu.”
mustafa avkıran

Etiketler:

Bu yazı toplamda 413 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.