Uçak Kazası Raporu 20. Sezon 9.Bölüm

Herkesin Severek izLediği National Geograpic Kanalının Yayınladığı Uçak Kazası Raporu nun Bu Bölümünde, Nijerya Hava Yollarına Ait Bir Boing 737 nin Nasıl yere çakıldığını izleyeceksiniz.

Çok Deneyimli Olan Bir Pilotun, Henüz Deneyim Kazanmamış oLan Yardımcı Pilota Karşı Gösterdiği Acımasız ve Aşağılayıcı Tavır Sebebiyle, Yardımcı Pilotun Müdehale Etmekte Geç Kaldığı Bu Kazada, Olaylar Dizi Kaptan Pilotun Bir Önceki Seferde Yardımcı Pilota Karşı Göstermiş Olduğu Küçüseyici Tavır ile Başlıyor. Kaza Anında işler Tersine Gitmeye Başladığında ise, Yardımcı Pilot, Kaptan Pilotun Yaptıklarına Müdehale Edemiyor veya Geç Müdehale Ediyor. Uçak Kazası Raporu Programını Aşağıdaki Linkden izLeyebilirsiniz.

Uçak Kaza Raporu

Etiketler:

Bu yazı toplamda 41 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.