Türkiye’nin Dev Çınarı Yaşar Kemal’den Üzücü Haber!

Turkiye’nin asla unutulmayacak ismi olan Dev Cinari Yasar Kemal’in doktorundan uzucu haber geldi. Prof. Dr. Mehmet Akif Karan yaptigi aciklamaya gore Yasar Kemal’i sevenlerini bir sefer daha uzdu.

İçerik

Turkiye’nin asla unutulmayacak ismi olan Dev Cinari Yasar Kemal’in doktorundan uzucu haber geldi. Prof. Dr. Mehmet Akif Karan yaptigi aciklamaya gore Yasar Kemal’i sevenlerini bir sefer daha uzdu.

Istanbul Tip Fakultesi Hastanesi Bashekim Yardimcisi Prof Dr Sukru Ozturk, yaptigi aciklamada, “Degerli Yazarimiz Yasar Kemal’in Yogun Bakim Servisimizdeki tedavisi 14 Ocak 2015 tarihinden bu yana surmektedir. 30 Ocak 2015 tarihi itibari ile yapay solunum destegi saglanmaktadir” dedi.

Ozturk, “Kronik hastaliklara bagli sorunlar edeniyle genel durumu agirlasmaktadir. Bununla birlikte takip edilen parametreler kontrol altindadir. Kamuoyuna saygiyla duyurulur.” seklinde ifade etti.

Iki haftadir tedavisi suren Yasa Kemal’in saglik durumuyla ilgili daha once yapilan aciklamalarda, “Herhangi bir olumsuzluga gidis soz konusu degil” denilmisti.

 

Kaynak:Yeni1Haber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 452 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    20 Mart 2015 at 13:27

    herşeyi yapanda yaptıranda allahtır unlu ola bilir tanış kişi ola bilir ama bırakn bu işleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.