Türk Pop Müziğinin Duayeni Erol Büyükburç Hayatını Kaybetti.

Erolbüyükburç

 

Türk Pop Müziğinin Dev isimlerinden Erol Büyükburç Bu Sabah Evinde Ölü Halde Bulundu.Menajeri Osman Nuri Yazıcının Sabah Saatlerinde Kendisine uLaşamamasının Ardından Eve Gelen Menajeri Osman Nuri, Kapıyı Açan oLmayınca Eve Çilingir Çağırdı. Eve Girdiğinde Yatak Odasında Büyükburç’u Yüzüstü Hareket Etmeden Yattığını görünce Hemen polis ekiplerini aradı. Eve Gelen Ekipler Erol Büyükburç’un öldüğünü tespit ettiler. Evde ve Vücudundan Yapılan ilk incelemelerde Herhangi bir cinayet endişesine rastlanmadı.iLk Tehminlere Göre Şeker ve Kalp Hastası oLan Erol Büyükburç’un Kalp Krizi Sonucu Öldüğü Sanılıyor. Menajeri Osman Nuri Yazıcı, Büyükburç’un Telefonuna uLaşmaya Çalıştığını Ancak uLaşamadığının Tespit Edildiği Bilgisini Verdi. Dün Hatayda Konserden Geldiğini, Canlı Olarak Orkestra iLe Prova Yaptığını ve Sonrasında Eve Bıraktığını Bildiren Osman Nuri Yazıcı, Hiçbir Rahatsızlığının Olmadığını ve Yarın Bursaya Konser Vermeye Gideceklerini Bildirdi.Erol Büyükburç Türkiyede Türkçe Pop Müziğinin Kurucu isimlerinden Biridir, Büyükburç’un Ölümü Sanat Camiasında da Büyük Yankı ve üzüntü Yarattı. Ünlüler Tweetr Hesaplarından Başsağlığı ve Taziye Mesajları Gönderdiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da Büyükburç’un Ölümü iLe Büyük Kedere Boğulduğunu iFade Eden Mesajlar Gönderdi.

Bizde Sohbet Sizsiniz Ekibi Olarak Büyük uSta EroL Büyükburç’a Allahdan Rahmet Sevenlerine iSe Başsağlığı Diliyoruz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 778 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    19 Mart 2015 at 21:45

    SİZİN ÇALDINIZ SİZİN SÖYLEDİNİZ PARÇALAR BANA GÖRE DEGİL HOŞUMA GİTMİYOR SİZİ HİÇ DİNLEMEDİM DİNLEMEMDE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.