Trabzonspor’un Yeni Yıldızı Cardozo, Şehre Geldi

Trabzonspor’un yeni yildizi Oscar Cardozo, Baskan Haciosmanoglu’yla birlikte Trabzon Havaalani’na indi. Taraftarlar, Cardozo icin gorkemli karsilama toreni duzenledi.

trabzonspor-un-yeni-yildizi-cardozo-sehre-geldi-6344608_4594_m

Trabzonspor’un yeni transferi Oscar Cardozo’yu tasiyan ucak Trabzon Havaalani’na inis yapti.PARAGUAYLI GOLCUYE GORKEMLI KARSILAMABaskan Ibrahim Haciosmanoglu dun Avusturya’da takimdan ayrilarak ozel ucakla Portekiz’e gitmisti. Burada Cardozo ile son bir gorusmeyi yapan Haciosmanoglu, futbolcunun saglik kontrolunden gecmesinden sonra transfere noktayi koydu. Baskan, 31 yasindaki futbolcuyu alarak bugun Trabzon’a geldi. Bordo-mavili taraftarlar Cardozo icin buyuk gorkemli bir karsilama toreni duzenledi. Mesaleler ve tezahuratlarla Cardozo’yu karsilayan Trabzonsporlu taraftarlar Fenerbahce’ye gonderme yapmadan da edemedi.BASTONLA OMUZLARA ALINDIOscar Cardozo Trabzon’a ayak basmasi bir 15 dakika kadar gecikti cunku havaalanina iner inmez Paraguayli golcu omuzlara alindi. ‘Buyuk baston’ lakapli golcu oyuncuya taraftarlarin baston hediye etmesi de dikkat cekti. Taraftarlar ayrica Baskan Ibrahim Haciosmanoglu’ya da buyuk sevgi gosterisinde bulundu. Haciosmanoglu’nu da omuzlara alan bordo-mavili taraftarlar, uzun sure ‘Buyuk baskan’ tezahuratinda bulundu.

Kaynak:Haberler

 

Sohbet etmek için TIKLAYINIZ.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 396 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.