Terim’den kral hareket

Galatasaray’ın hocası, efsane Metin Oktay’ın, Florya’daki 12 yıllık heykelinin kaldırılması içintalimat verdi. Sarı-kırmızılı çalıştırıcının, “Basit ve sıradan kalıyor” dediği heykel değiştiriliyor

NEVZAT DİNDAR
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim vefa konusunda farkını bir kez daha gösterdi. Terim, sarı-kırmızılı kulübün efsane ve sembol ismi Metin Oktay’ın kendi ismini taşıyan Florya tesislerindeki heykelini bakımsız buldu ve yenilenmesi için talimat verdi.
Florya Metin Oktay Tesisleri’nin bahçesine 2000 yılında monte edilen Metin Oktay heykelininin geçen 12 yıllık sürede ihtişamını yitirmesi Terim’i harekete geçirdi. Geçtiğimiz günlerde Florya’ya giden kongre üyelerine tesisleri gezdiren sarı-kırmızılıların hocası, ana binanın önündeki Metin Oktay heykelinin yanına gelindiğinde projesini açıkladı.

‘O bizim ruhumuz’
Fatih Terim’in, “Metin Oktay, Galatasaray’ın efsanesidir. Onun ruhu bu tesislere hayat veriyor. Bütün sporcularımızın da onu örnek alarak, formayı terletmesini istiyoruz. Bu yüzden bu heykel basit ve sıradar kalıyor” dediği bildirildi.

Fatih Terim, Florya’da sahaların çimlerinden meyve ağaçlarına, altyapı binasından tesislerde konaklayan genç sporcuların ihtiyaçlarına kadar her konuyla yakından ilgilenmişti. Üyelerin Terim’e tesislere havuz yapılması teklifi sundukları ve olumlu yanıt aldıkları öğrenildi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 280 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.