Taliban’a büyük darbe

Taliban’a yonelik duzenlenen operasyonlarda 96 militan hayatini kaybetti.

353237

Afganistan Icisleri Bakanligi tarafindan yapilan yazili aciklamaya gore, son 24 saate Nangarhar, Zabul, Logar, Helmand, Badahsan, Farah ve Uruzgan kentlerinde Afgan gucleri tarafindan yapilan operasyonlarda, 56 militan da yaralandi.

Bakanlik, operasyonlarda Afgan guclerinin kaybi ile ilgili bilgi vermedi.

Cok sayida silah ve patlayicinin ele gecirildigi operasyonlarda, Taliban tarafindan ulkenin degisIk bolgelerinde yol kenarina yerlestirilen 442 bombanin etkisiz hale getirildigi bildirildi.

Ote yandan, Savunma Bakanligi Sozcusu Zahir Azimi, Afganistan’in degisIk bolgelerinde Taliban’in yol kenarina yerlestirdigi bombalarin infilak etmesi sonucu 4 Afgan askerin yasamini yitirdigini soyledi.

Kaynak:TRTHaber

 

Sohbet Etmek için TIKLAYINIZ.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 344 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.