Survivor Şampiyonu Turabi Çamkıran…OYUN KURALLARI GEREĞİ DİSKALİFİYE OLMUŞTUR

Turabi Çamkıran ile Doğukan Manço arasındaki tartışma sonrası bu haftaki ödül oyunundan diskalifiye oldu.

Turabi Survivor’da yarışmaya devam edecek. Survivor Turabi Doğukan’ı dövmeye kalkınca Turabi diskalifiye olacak tartışmalarının fitili ateşlenmişti.

Daha önce Acun Ilıcalı tarafından 3 kez ihtar edilen Turabi Çamkıran ‘ın bu hareket yüzünden yarışmadan  diskalifiye olacağı ileri sürüldü. Ancak bu akşam yayınlanan en son Survivor’da merak edilen sorular yanıtlandı.

ŞAMPİYON TURABİ DİSKALİFİYE OLMUŞTUR

Turabi agrasif tavırları nedeniye Survivor bu haftaki ödül oyununda diskalifiye oldu. Ödül oyununda büyük bir gerginlik yaşandığı için başarılı oyuncu oyun dışı bırakılmıştır. Oyunu kazanan Doğukan’ın hareketine çok sinirlenen Turabi, rakibinin üzerine yürüdü!Yarışmacı Turabi  bu hareketinin ardından ödül oyunundan Kurallar gereği diskalifiye edilmiştir

 

DOĞUKAN MANÇO’DAN TURABİ’Yİ ÇILDIRTAN HAREKET GELDİ

Turabi Çamkıran ‘ın kazandığı oyunlar sonrası yaptığı ‘aduket’ hareketini diline dolayanDoğukan Manço, kazandığı ödül oyunu sonrasında aynı harketi Turabi’ye yapınca ortalık karıştı.  Doğukan’ın bu hareketine sinirlenen Turabi rakibine önce top fırlatıyor, sonrada sinirli bir şekilde Doğukan’ın üzerine yürümüştür.Ancak Acun ılıcalı yarışma kuralları  gereği tartışmanın uzamaması halinde 2.kez başarılı yarışmacı Turabi’yi diskalifiye etme kararını bildirmiştir.

turabi

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 608 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    29 Mart 2015 at 20:44

    turabi kadar aşalık adam yok ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.