Survivor All Star’da dün akşamki eleme gecesi

Dün akşam Tv 8 Ekranlarında yayınlanan ve haftanın elemesinin gerçekleştiği programda Hakan ve  başarılı yarışmacı  Anıl birbirine girdi.

Halk oylamasında 1.seçilen Yarışmacı Anıl Merve oflaz ve Berna ‘dan  sonra 3.isim olarak Hakan’ın ismini  verdi.Bu oylamaya giren Hakan oldukça sinirlendi ve  gergin dolu anlar  yaşandı.

Gönüllülerinde Hakan’ın gitmesini istemesi  üzerine tartışma büyüdü.Hakan Anıl’ı nankörlükle suçlayarak ”Biz Anıl Sakatlanmasına ramen onun için ödüller kazandık,ama kendisi şuan  beni  elemek istemekle ismimi  vermekle büyük  nankörlük yapıyor”diyerek tartışmalara neden oldu.

Gecenin sonunda  da halk oylamasıyla en  az  oyu alarak Merve Oflaz elendi.

Önümüzdeki hafta Survivor All Star’da hareketli ve tartışmalı günler bizi bekliyor.

anıl hakan

Etiketler:

Bu yazı toplamda 475 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.