Survivor 2017 Ünlüler Takımı

1)

Survivor 2016 Ünlüler

Survivor 2016 Ünlüler

Serhat AKIN : 5 Haziran 1981 Bretten Almanya Doğumludur. 1,78 Boyunda 74 Kilodur. Türk milli Futbolcusu olan Serhat AKIN, Kocaelispor, Konyaspor, Fenerbahçe Gibi Büyük Türk Takımlarında Forvet Pozüsyonunda Yer Almıştır.

2)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

Berna Öztürk : 28 Mart 1984 Doğumlu oLan Berna Öztürk Çevresi Tarafından Çılgın HalleriyLe Bilinmektedir. iStanbuLda Gece Hayatında iSmi Çok FazLa Tanınan Kişilerden Biridir. Gece Klüplerinde ve Club Larda Dj Lik Yapmaktadır. Bir Dönem Megastar Tarkanın Sevgilisi oLan Bilge Öztürk’ün Kardeşi Dj Berna, Tarkanın Baldızı oLarakda Magazin Gündeminde Yerini Hep Korumuştu.

Başarılı DJ Berna Öztürk, su sporlarına da fazlasıyla meraklı. İyi bir kite board eğitmeni de olan DJ Berna ablası bilge ile birlikte Salih Alexander Çakır ve Seda Çelenk’in sahibi olduğu kite board akademi de hem yarışmalara hazırlanıyor hem de bu zevkli sporu öğrenmek isteyenlere eğitmenlik yapıyor. Kardeşleriyle iyi ilişkileri bulunan Öztürk’ün ablası bilge, kite board sporunda Dünya şampiyonasına katılarak milli sporcu ünvanına sahip oldu. Kendi imkanlarıyla yarışmaya katılan Öztürk, 2016 şampiyonasına katılmayı da hedefliyor.

Berna Öztürk, dj’liğin yanı sıra kitle board eğitmenliği yapmaktadır. Bu spor dalında milli sporcu ünvanına da sahip olan Berna Öztürk, çılgın karakteriyle bilinmektedir. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde Sosyoloji bölümü mezunu olan Berna Öztürk, zaman zaman ekranlarda da boy göstermiştir.

Ünlü şarkıcı Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk’ün kardeşi olan Berna Öztürk, mankenlik de yapmaktadır. Mankenlik ve modellik yapmaya 16 yaşında başlayan Berna Öztürk, bazı TV dizileri ve tiyatro oyunlarında rol almıştır. Uzun zamandır DJ’lik yapan Öztürk’ün hobileri arasında davul çalmak ve resim yapmak da bulunuyor. Berna Öztürk, ekranlarda son olarak TV8 ekranlarındaki İşte Benim Stilim yarışmasıyla çıkmış burada iddialı tarzı ile ses getiren isimlerden biri olmuştur.

3)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

Furkan Kızılay (Havuç) : Survivor 2017 Unluler Takımına Katılan Bir iSimde Furkan Kızılay oLdu, Namı Diyar Havuç Yani. Bir Döneme Damgasını Vuran ve Başrollerinde Tamer Karadağlı iLe Pınar Altuğ’un Oynadığı Çocuklar Duymasın iSimLi Dizide Havuç Karakterine Can Veren Furkan Kızılay, Aradan Geçen Onca Yılın Ardından Çocuk oLmakdan Çıkmış ve Yetişkin Delikanlı oLmuştur.30 Kasım 1990 iStanbuL DoğumLu oLan Furkan, Müziğe Merak Sarmış, Gitar Eğitimleri aLmış ve Bu Eğitimler Sayesinde Şarkı Bile Yazmıştır.Çeşitli Reklam Filmlerinde, Dizilerde ve Sinemada Oynayan Furkan Kızılay’ın Survivor 2017 Adasında NasıL Bir Performans Göstereceği Merakla Bekleniyor.

 

4)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

Pınar Saka : 5 Kasım 1985 iStanbuL Üsküdar Doğumludur. 1.63 Boyunda ve 54 Kilodadır. Türk Milli Atlet oLan Pınar Saka 100 Mt. 200 Mt. ve 400 Mt Kategorilerinde Kısa Mesafe Koşucusudur.Lise Eğitimini Tamamladıkdan Sonra Amerkada Kazandığı Spor Bursu Sayesinde Nebraska Üniversitesi Uluslararası işLetme ve PazarLama Bölümünden Mezun Olmuştur.

5)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

Tarık Mengüç : Survivor 2017 Unluler Takımının Bir Üyeside Tarık Mengüç oLdu. Takım iÇerisinde Belkide gerek Performansı ve Gerekse Adadaki Tavır ve Tutumları En Çok Merak EdiLen iSim Tarık Mengüç.

17 Ocak 1969 iStanbuL Doğumludur.Şarkıcı ve Söz Yazarıdır. Çingene Asıllı oLan Sanatçı, Yaptığı ve Yorumladığı Şarkılarlada Bunu Oldukca Belirli Bir Biçimde iFade Etmektedir.

Yapmış oLduğu Şakşuka Albümü iLe Aynı iSmi Taşıyan Şarkısı Sayesinde Türkiyedeki Müzik Piyasasında Bir anda Gündeme Gelen Tarık Mengüç,

SibeL Can, Seda Sayan, Davut Güloğlu, Çılgın Sedat, Ayça Tekindor Gibi Ünlü iSimlerede Şarkılar Vermiştir.

6)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

Sabriye Şengül : 1988 Trabzon ŞaLpazarı Doğumludur. Türk Kickboks’cu oLan Sabriye, Spora Hentbol iLe Başlamıştır. 2006 Yılında Kickboksa Başlayan Sporcu, Türkiye Şampiyonluları, Uluslararası Boks Şampiyonlugu ve K1 Dünya Karması ŞampiyonLuklarını Kazanmıştır.Babası Emekli ve Annesi Ev Hanımıdır.

7)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

Şahika Ercümen : 16 Ocak 1985 Çanakkale Doğumludur. 2013 Senesi itibariyLe Serbest Dalış Dalında 4 Adet Dünya Rekoru Bulunmaktadır.Bunun Yanında 98 Yılından Beri Katışdığı Su Sporları Müsabakalarında 100 den FazLa Madalya ve Birçok Birinciliği bulunmaktadır. Şahika Ercümen Bir Çok SosyaL Sorumluluk Kampanyalarında da Aktif Göre Almıştır.

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisi

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Mezunu

Uluslararası Serbest Dalış Eğitmeni Lisansı Sahibi

Çanakkale Milli Piyango Anadolu Lisesi

İngilizce ve Almanca dillerine hakim

8)

Survivor 2017 Ünlüler Takımı

Survivor 2017 Ünlüler Takımı

Adem Kılıçcı : 18 Nisan 1986 Ağrı Doğumlu.1.85 Boyunda ve 69 Kilo. Boksör.

9)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

Seda Demir : 8 Mart 1983 iStanbuL doğumlu.2007 ve 2010 Yılları Arasında Rol Aldığı Televizyon Dizisi Yaprak Dökümündeki Sedef Karakteri iLe Tanınmaktadır.

10)

Survivor 2017 Ünlüler Takımı

Survivor 2017 Ünlüler Takımı

Çılgın Sedat : 1 Kasım 1973 iStanbuL Doğumludur.Gerçek iSmi Sedat Kapurtu’dur.Aslen SivasLı oLan Çılgın Sedat, Özlem Kapurtu iLe EvLi oLup, 2 Tane Çocukları Bulunmaktadır. Çeşitli Spor Sanatlarına Meraklı oLan Çılgın Sedat, 2008 iLe 2011 Yılları Arasında Zeytinburnu Sporda ProfesyoneL oLarak Futbol Oynamıştır.

11)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

Sema Apak : 17 Ağustos 1985 Bursa Doğumludur.1.69 Boyunda ve 54 Kilodur.

Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. 400m engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapılan yarışta 56.62sn’lik derecesiyle elde etmiştir. 2004 Atina Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalyası bulunun Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlidir. Çiftin Ali isminde bir çocukları bulunmaktadır.

12)

Survivor 2017 Unluler Takımı

Survivor 2017 Unluler Takımı

iLhan Mansız :

10 Ağustos 1975 tarihinde Kempten, Almanya’da doğdu. Annesi terzi, babası fabrika işçisi olan İlhan Mansız, 9 yaşındayken annesi kardeşi ve ablası ile birlikte ailesinin memleketi olan Eskişehir’e döndü. 4 yılını Eskişehir’de geçirdi ve ailesinin Almanya’da kalması sebebiyle geri döndü. Bu dönüşle birlikte futbol hayatı da orada başladı.

SV Lenzfried, Elmadağspor ve Augsburg takımlarında oynadığı futbol ve attığı gollerle dikkat çekti. Augsburg takımıyla Almanya Gençler Şampiyonluğu yaşayan İlhan, bir sene sonra ülkenin köklü takımlarından FC Köln’e transfer oldu. 19 yaşında yaptığı bu transferle futboldan ilk defa para kazandı. Kazandığı ilk parayla kendisine bir müzik seti almıştır.

İki senelik sözleşme ile Gençlerbirliği’ne transfer oldu. Ancak uyumsuzluk ve başarısızlık sebebiyle 6 ay sonra Almanya’ya döndü. Münih Türkgücü’nde amatör olarak futbola devam ederken parasal sorunlar nedeniyle tekrar Türkiye’ye dönmeye karar verdi. İkinci Türkiye seferine İkinci Lig takımlarından Kuşadasıspor’da başladı.

Daha önceki Türkiye deneyiminde yaşadığı uyum sorunu Kuşadası’nda yine baş gösterdi. Kuşadası’ndan Samsunspor’a transferinden sonra futbolu bırakarak, yarım bıraktığı FOS Kempten Ekonomi Bölümü’ne devam etmeyi düşündü. Fakat son anda verdiği kararla Samsun’da kaldı.

Samsun’da 3 sezon boyunca son derece başarılı bir performans gösterdi ve olaylı bir şekilde takım arkadaşı Tümer Metin ve Erman Güraçar ile beraber Beşiktaş’a transfer oldu. Beşiktaş’ta ilk sezonu olan 2001/2002 sezonunda başarılı performansını sürdürdü ve attığı 21 golle gol krallığına ulaştı. Bu sayede Milli Takım’a kadar yükseldi.

Türk Milli Takımı’nın dünya üçüncüsü olarak tarihe geçtiği 2002 Dünya Kupası’nda üç gol attı. Ancak bu goller içinde çeyrek final maçında Senegal’e uzatmalarda (dakika 94) attığı altın gol hayatının en önemli golü oldu. Bu sayede tüm dünyada tanınır hale geldi.

Dünya kupası sonrası uzun süren sakatlıklar serisi başladı ve bir sonraki sezon olan 2002/2003 sezonunda uzun süre Beşiktaş’ta kadroya giremedi. Ancak sezon ilerledikçe düzeldi ve lig şampiyonluğunda büyük rol aldı.

2003/2004 sezonuna da son derece başarılı bir başlangıç yapan İlhan Mansız, devre arası Japon takımı Vissel Kobe’ye transfer oldu. Ancak Japonya’da da kısa sürede sakatlandı , forma giydiği tek maçta da sarı kart gördü ve gol atamadı. Sözleşmesi iptal edildi.

Daha sonra Almanya’ya döndü ve kısa süren Hertha Berlin ile anlaşması yine sakatlığı nedeniyle iptal edildi. 2005/2006 sezonunda sakatlığı geçti ve Sezon başında Ankaragücü’ne transfer oldu. Ankaragücünde oynadığı 9 maçta 4 gol atarak, başarılı bir performans sergiledi. Futbol kariyerindeki son resmi golü de, Ankaragücü formasıyla 30 Ekim 2005 tarihinde oynanan Süper Lig maçında Beşiktaş’a attı.

2006/2007 sezonu başında Almanya”da gecirdigi trafik kazası nedeniyle futbolu bıraktığını açıkladı.

Beşiktaş formasıyla ligde 58 maçta 36 gol atma başarısını göstermiştir.

“Doktorlar” adlı dizide oyunculuk yaptı. Buzda Dans adlı buz pateni yarışmasında 1.olmuştur.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 714 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.