Survivor 2016 Yarışma Programında Finalistler Belli Oldu

Survivor 2016 Sezon FinaLi

Survivor 2016 Sezon FinaLi

Survivor 2016

Acun Ilıcalının Hazırlayıp Sunduğu Survivor 2016 Yarışma Programının Finalistleri Belli Oldu.Canlı Yayınlanan Yarı FinaL Akşamında, Türkiyedeki Atatürk havalimanına Yapılan Terörist Saldırsı Sonucunda Hayatını Kaybedenler için Programı Yarıda Kesen IlıcaLı, Bu Akşam oLması Beklenen Survivor 2016 FinaL Gecesinide iptaL Ederek iLeri Tarihe Erteledi.

Survivor Muhteşem Bir Sezonun Ardından FinaListlerini Çıkararak Sezonu Tamamlıyor. Çeyrek FinaLde Elenen Nagihan Karadere ve Semih Öztürk’ün Ardından, Dün Gece Tv8 Ekranlarında Yarı FinaL Heyecanı Yaşandı. Avatar Atakan, Serkay ve DamLa’nın Bulunduğu Yarı FinaL Elemelerinde, Damla Can, Yarışmaya Veda Eden Isim oLdu. 2016 Survivor Finalistleride Böylelikle Avatar Atakan ve Serkay oLdu…

Bu Akşam Yapılması Beklenen Büyük FinaL’in Atatürk Havalimanındaki Hain Saldırının Ardından Perşembe Gününe Alındığı Belirtildi.

Survivor Yarı FinaL Gecesinde Teröre Lanet Yağdı.

Programın Yapımcısı ve Sunucusu oLan Acun Ilıcalı, “Yarışmacı arkadaşların haberi yok ama konuklarımızın haberi olmuştur. Aldığım bilgiyle kahrolduk. İstanbul’dan üzücü bir haber geldi. İstanbul’da bir patlama meydana gelmiş, bizde Reklam arasında öğrendik. Buradan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu durumda oylama akşamını uzatmamıza gerek yok. Hemen sonucu açıklayıp programı sonlandırıyoruz” Diyerek Yayının Sonlandırıldığını Duyurdu.

Survivor 2016 Gönüllüler Takımında Olan NihaL, Kendi Takım Arkadaşları Serkay ve DamLa’nın Aksine Avatar Atakan’ı Desteklediğini Daha Önce Survivor Panorama Adlı Tv Programında Duyurmuştu ve Bu Sözlerini Yarı FinaL Elemelerinin Olduğu Gece de Tekrar Etti.

Yarışmanın Kuşkusuz En Tartışmalı Yarışmacısı oLan Semih Öztürk‘e Kimi Desteklediği Sorusu Yöneltildiğinde, “Kimseyi Desteklemiyorum, Yarışmayı Ben Kazanmalıydım” Diye Cevap Geldi.

Survivor 2016 Kadrosu

Survivor 2016 Kadrosu

Survivor 2016 5. Sezon Takımları ve Yarışmacıları Şöyle;

Ünlüler Takımı

Çağan Atakan Arslan
Ebru Öztürk
Eda Akkaya
Ezgi Avcı
İbrahim Yattara
Mehmet Özyay
Nagihan Karadere
Seda Tetik
Semih Öztürk
Serkan Ercan
Tuğba Özay
Yağmur Özdemir
Yılmaz Morgül
Yunus Günçe

Gönüllüler Takımı

Efecan Dianzenza
Gizem Kerimoğlu
Gizem Memiç
Serkay Tütüncü
Damla Can
İbrahim Giyidir
Zafer Mete
Nihal Candan

Semih Öztürk iLk Olarak Gönüllüler Takımındaydı Ancak, Zafer Mete iLe Yaşadığı Problemden Ötürü, Zafer Mete Yarışmadan Diskalifiye Edilmiş, Semih Öztürk iSe Ünlüler Takımına Verilmişti…

Etiketler:

Bu yazı toplamda 626 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.