Suriye’de Pazar Bilançosu: 131 Ölü

Suriye’de güvenlik güçlerinin Halep’i bombardımana tutmaya bu sabah da devam ettiği ve kentte çatışmaların sürdüğü bildirildi.

İngiltere merkezli muhalif Suriye İnsan Hakları Gözlemevi’nin iddiasına göre Halep’te bir muhalif komutanın da aralarında bulunduğu 9 kişi bugünkü çatışmalarda hayatını kaybetti. Selahaddin bölgesinde öldürülen komutan dışındaki 8 kişinin sivil olduğu iddia edilirken Halep’in merkezindeki Adalet Sarayı’nın yanı sıra Marjeh ve Şaar bölgelerinin bombardıman altında olduğu bildirildi.

Halep dışında da çatışmalar olduğunu kaydeden Suriye İnsan Hakları Gözlemevi, bugün şu ana kadar 13’ü sivil, 6’sı muhalif asker olmak üzere 19 kişinin Suriye’de öldüğünü belirtti. İngiltere merkezli sivil toplum kuruluşu, Suriye’de dün 79’u sivil, 42’si asker, 10’u da muhalif asker olmak üzere 131 kişinin hayatını kaybettiğini açıklamasına ekledi.

Muhalifler tarafından internete yüklenen görüntülerle de Halep’te cami ve okul gibi yerlerin de aralarında bulunduğu pek çok yerin bombardıman altında olduğu belgelendi. – HALEP

Etiketler:

Bu yazı toplamda 415 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.