Son Dakika İbrahim Tatlıses’in karnı şiştiği öğrenildi

ABD’de riskli bir ameliyat geçiren ve hayati tehlikesi bulunan İmparatar Tatlıses ile ilgili sevindiren gelişmeler yaşanıyor. Uyandırılan sanatçı, yoğun bakım ünitesinden çıkarıldı ve normal odaya geçirildiği  öğrenildi.
İşte Tatlıses’e dair tüm gelişmeler sizinle
– Sanatçı uyandırıldı ve makineye bağlı olmaksızın nefes alıp vermeye başladı.
– Yapılan ameliyatla Tatlıses’in kafasından 10 mm kemik çıkarıldı. Tatlıses operasyondan sonra bulunduğu hastanede mikrop kaptığı öğrenildi. Bu nedenle karnı şişti.
– Önceki gün hastane odasında babasının yanına giden İdo Tatlıses “Baba beni duyuyorsan sağ ayağını oynat” dedi. İmparator çağrıya karşılık verdi ve ayağını oynattı.
– Ayrıldığı eşi Ayşegül Yıldız, Tatlıses’in İbo Show programında söylediği en sevdiği şarkıların kayıtlarını sanatçıya dinletiyormuş.
– Oğlu İdo’nun annesi Derya Tuna, Tatlıses’e rehabilitasyon sürecinde destek olmak için Miami’de ev tutacak. Tuna’nın ev arayışlarının sürdüğü anlaşıldı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 378 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    21 Mart 2015 at 22:34

    isterse olsun hiç sevmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.