Sohbet Siteleri

SOHBET SITELERI

Sohbet Siteleri

Günümüzde bayanların ve bayların genellik ile sohbet sitelerinde vakit geçirir iken en çok merak ettikleri konunun başında sohbet sitelerinin doğru olup olmadığı geçmektedir. Bunun ile birlikte sohbet siteleri tercih eder iken insanlar gerçek kişiler ile konuşmak istediklerinden dolayı bu isteklerini bir türlü gerçekleştiremiyorlar. Peki neden?

Genelde bazı siteler bot kullanıcılar diye tabir ettiğimiz ve son derece hoş olmayan bir yol olan “sahte kullanıcı” kullanma yoluna gidiyorlar. Bunun ana nedeni ise daha fazla kullanıcı çekmek. Eğer sizler de bu tarz siteler ile karşılaştı iseniz bilmeniz gereken en önemli şey bu insanların yaptıklarından dolayı başka yerleri suçlamamanız gerektiğidir. Zira bu tarz art niyetli insanlar yüzünden işini layığı ile yapan pek çok kimseler suçlanıyor bundan dolayı bizler de töhmet altında kalıyoruz. 

Bu tarz siteler ile karşılaştı iseniz bilmeniz gereken en önemli şey bizlerin asla bu yollara başvurmadığı. Zira bizler siz değerli müşterilerimizin bir araya gelmesini istiyoruz.

SOHBET ODALARI PARALI MI?

Sohbet sitelerimiz genellik ile tüm kullanıcıların girebileceği ve ücretsiz platformlar olarak hizmet veriyor. Pek çok insanın yeni bir arkadaş ya da yeni bir ilişki kurma hayali ile sitelere giriş yapar iken genellik ile çoğu zaman olumlu sonuçlar ile karşılanır. Yani kaliteli sohbet etmek isteyen kimselerin tercih etmesi gerektiğini düşünen insanları sitemizde ağırlıyoruz.

Teknolojinin güç geçtikçe gelişmesi için insanlar birbirleri ile dilemiş olduğu her ortamdan konuşabilmeleri oldukça önem kazanmaktadır. Bunun ile birlikte telefonlardan ve tabletlerden de giriş yapılabilen mobil sohbet ortamı sağlandığını da söyleyebiliriz. Bu yüzden küçük bir araştırma yapıldığı vakit sunulan seçenekler oldukça artacaktır.

Ayrıca sitemiz üzerinden tanışacağınız insanlar ile yapacağınız fikir- alışverişleri sizin bakış açınızı da geliştirecektir. Çünkü hayat bildiklerimizden ibarettir ve her bir yeni bilgi bakış açımızı arttıracağı gibi insanlar ile kaynaşmamızı sağlar.

Peki ne istiyoruz?

NE İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUSUN?

Binlerce kadın ve erkek karşı karşıya geliyor ve her iki taraf da birbirleri ile konuşur iken oldukça çekingen davranıyor. Peki bu insanlar neden anlaşamıyor?

Öncelik ile ne istediğimizi bilmemiz lazım. Sürekli olarak aynı şeyleri yaparak hata yapıyoruz. “Selam, merhaba” gibi sözlere cevap alamıyoruz fakat hala bu sözcükleri kullanmaya devam ediyoruz.

Eğer bizler ne istediğimizi bilir ve buna göre hareket eder isek bir strateji de geliştirebiliriz. Çünkü ne yaptığımızı bilir isek ve istediğimiz şeyleri bir liste halinde yazar ve buna göre bir taktik oluşturur isek başarılı olmamamız oldukça zor olur. Peki ne istediğimizi nereden anlayacağız?

Ben ne istiyorum? Zengin bir insan mı? Yoksa entelektüel bir sohbet mi? Hangi alanda doyuma ulaşmak istiyor isek o alanı belirledikten sonra ilerlemeliyiz. Bu doyum noktamızı bulduktan sonra merhaba ve selam gibi genel geçer kalıplaşmış tabirlerden farklı bir şeyler geliştirebilir ve konuştukça derinlere daldığımız insanlar ile karşılaşabiliriz.

KABULLENMEK

Bazı durumlarda insanlar bizleri tercih etmeyebilir. Zira herkesin istediği kişi ve doyuma ulaştığı bölge farklıdır. Belki o astronomi hakkında bilgili bir insan istiyor fakat siz gökyüzüne, başınız ile ayağınız arasındaki mesafe kadar uzaksınız… Bu durumda bunu kesinlik ile kişisel algılamamalı ve kendi kriterlerimize uyan bir insan bulmalıyız. Unutmayalım ki ısrar kesinlik ile doğru sonucu göstermez.

Sohbet sitelerini doğru ve güzel bir şekilde kullandıktan sonra kesinlik ile doğru sonuç alabileceğinizi belirtmemiz gerekiyor. Haydi öyle ise bir an önce sitemize kaydolun ve bu keyifli sohbet odaları tadını çıkarın! Söylediklerimizi unutur iseniz ara sıra göz atabilirsiniz 🙂

Etiketler:

Bu yazı toplamda 1469 kişi tarafından görüntülendi.

6 Yorumlar

 1. Aysu

  25 Mayıs 2021 at 13:47

  Yeni sohbet siteleri arasinda en beğendiğim sohbet sitesi burası oldu. İnsanlara karşı gösterilen ilgi alaka ve samimiyet gerçekten beni oldukça etkiledi. SohbetSizsiniz Sohbet Odalarinda Buluşmak Dilegiyle

 2. Suzi

  4 Haziran 2021 at 12:40

  Selamlar. Ben Ankaradan Suzan. Güzel vakit Geçirip Seviye Çerçevesinde Saygı Çerçevesinde Muhabbet Edebilecegim Arkadaşlar Arıyorum. Ciddi düşünen ve Gerçekten Değer Görebilecegim insanlarla tanışmak konuşmak istiyorum.

 3. Oğuzhan

  5 Temmuz 2021 at 01:49

  Selamun Aleyküm Millet. Ben istanbul Pendikden Oğuz. SohbetSizsiniz.Com chat sitesinde takılmaya başlayalı çok uzun bir zaman olmadı. Bu sitede edindiğim arkadaşlar çok kaliteli ve oldukça seviyeli. Gerek bayan arkadaşlarımızın ve gerekse hemcinslerimin yaklaşımları, tutumları ve tavırları çok içten geldi bana. O yüzdende burada kaldım. Kısacası çok güzel site tavsiye ediyorum herkese

 4. Cafer

  15 Ağustos 2021 at 21:00

  Selam ben Adana’dan Cafer sohbetsizsiniz.com sohbet odaları ile aradığım sevgiliyi buldum burası çok güzel bir site Adana’dan herkese selamlar sunarım. Sevgilim mine ile bu sitede tanıştık

 5. Ibboo

  21 Kasım 2021 at 18:06

  Sohbet odalari yazinca clkan slteye girdim burasi cikti

 6. Lale

  22 Ocak 2022 at 14:05

  Selam benim adım lale nasıl sohbet ediliyor burada yardımcı olurmusunuz sohbet odalarını bulmakda sorun yaşıyorum. Baya zaman oldu chat sitelerine girmeyeli bir bakayım dedim ama nasıl girecegimi bulamadım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.