Sohbet Keyfi

Sohbet Keyfi

sohbet keyfi

 

Türkçeyi doğru bir şekilde kullanmadığımız için bazen bu sözcüğü yanlış yazarız… “Sohpet” olarak. Sohpet ya da sohbet ne der iseniz deyin bu eylem insan hayatı için oldukça gerekli ve son derece dikkat edilmesi gereken bir şey. Bu durumu yemek yemeye benzetebiliriz. Nasıl ki yemek yemek insanın bedeninin ayakta kalması için gerekli olan bir şey ise sohbet etmek de insan ruhu için oldukça önemlidir. Sohbet ederek ruh ikizinizi bulmak ve bundan sonra size iyi gelen şeylere yönelmenin sizin ruhunuza vereceği iyileşme etkisini bir düşünün… Ne kadar hoş değil mi? Kimi insanlar ile saatlerce konuşabiliriz fakat ne konuştuğumuzu bir iki saat sonra bize sorsalar hatırlamayız. Kimileri ile de beş dakika konuştuktan sonra ömrümüzün sonuna kadar onu unutamayabiliriz. İşte burada ruh ikizi kavramının ne kadar önemli olduğu önce çıkıyor.

DEĞİŞİM ZAMANI

Sürekli aynı şeyleri yapmak, aynı şeylerden bahsetmek ve insanlar ile daima belirli bir mesafeden konuşmak… Bu hiç de geliştirici ya da bizleri iyileştirici bir şey değil. “İyileştirmek mi? Ben hasta mıyım ki iyileşeyim?” dediğinizi duyar gibiyim. Eğer sohbet edecek kimseniz yok ise ve bu konu hakkında herhangi bir şey yapmıyor iseniz yaşamanız için gerekli olan en önemli şeylerden birisini yapmıyorsunuz demektir. İnsan nasıl ki yemek yemediğinde hasta olur ise sohbet etmeye etmeye de ruhu hastalanır. Bundan dolayı bir an önce iyileşmeniz yani birisi ile sohbet etmeniz gerekiyor. Peki sohbet kuralları neler?

SOHBET EDER İKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Ne istiyorsunuz… Gerçekten ne istiyorsunuz? Güzel bir kadın mı? Yoksa yakışıklı ve fit bir adam mı? Kim sizin ruhunuzun azabını dindirecek? Zengin ve dindar bir kadın mı? Yoksa haşin ama duygusal bir erkek mi? Buna karar vermemiz gerekiyor.

Bu kararı verdikten sonra harekete geçmek gerekiyor, harekete geçmek ve yolumuzu seçmek. Eğer sürekli aynı yerde kalacak olur isek kim neden bizi bulsun? Peki neler biliyoruz karşı cins hakkında? Kendimizi ne kadar iyi tanıyoruz?

Bu gibi sorulara yanıt verdikten sonra bize çok zor gelen o kişi ile ne kadar kolay bir iletişim kurabileceğimizi fark edeceğiz. Haydi öyle ise bir an önce kaydolun! Peki nasıl kayıt olacağım?

SOHBET SİTELERİ iLE KAYDOLMADAN SOHBET ETMEK

Sitemize kaydolmak için çok önemli bir buluş yapmanıza ya da milyarlarca lira para dökmenize gerek yok… Sadece sitemizin üst çubuğundan kaydol kısmına tıklamak ve sonra da gerekli adımları izlemek oldukça yeterli olacak. Eğer yol üzerinde sizden para isteyen birileri ile karşılaşırsanız yanlış yerde olduğunuzu söylememiz gerekiyor ?

Bunun ile birlikte size yazacağımız son ve en önemli hatırlatma dil kullanımı ile ilgili. Hiç kimse dil kurallarına uymayan bir insan ile birlikte olmak istemez zira bir insanın kalitesini belli eden en önemli şey onun konuştuğu dili nasıl kullanıldığıdır. İlla TDK Müdürü gibi konuşmanıza gerek yok fakat bilmelisiniz ki oldukça kaba bir dil kullanımı karşı taraf tarafından hoş karşılanmaz. Bu nedenden dolayı lütfen hem dil kurallarına hem de dilimizi kullanarak kurduğumuz cümlelere dikkat edelim. Herkes bizi istemek ya da beğenmek zorunda değil. Belki daha farklı birini arıyorlar tıpkı sizin gibi…

Bu gibi durumlar ve vermiş olduğumuz tavsiyeleri takip ederek kesinlik ile doğru yolu bulacağınızı söyleyebiliriz. O yüzden haydi, bir an önce harekete geçin ve üye olmadan, herhangi. bir kayıt gerektirmeden sitemize giriş yaparak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Sohbetsizsiniz.com chat ve sohbet odaları na giriş yapmarak sohbet ederek sosyalleşebilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 1320 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

  1. Elifnaz

    17 Ağustos 2021 at 16:35

    Merhaba ben Ankara’dan Elif Buse. SohbetSizsiniz.Com chat sitesinde gerçekten kaliteli ve oldukça güzel arkadaşlar edindim. Burası diğer sohbet sitelerine pek benzemiyor. Sıcak arkadaşlıkflar ve samimi muhabbetine doyum doyum olmayan insanların bir arada olduğu çok güzel ve en yeni sohbet sitesi olarak çok beğendiğim bir yer

  2. Rabia

    11 Aralık 2021 at 11:44

    Selam ben Ankaradan Rabia sohbet etmek ve yeni insanlar tanımak için burdayım seviyeli ve ciddi sohbet etmek isteyenler bana yazabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.