Sneijder, Konuştu ve Messi için “Çılgın” Yorumunu Yaptı

_h353_w628_m6_otrue_lfalse

Galatasaray ve Hollanda Milli Takımı’nın yıldız oyuncusu Wesley Sneijder, 2014 FIFA Dünya Kupası’nı kazanma konusunda umutlu olduğunu belirtti.

VAN PERSIE ile ROBBEN SORUSUNA CEVAP

İtalyan La Gazzetta dello Sport’a röportaj veren Sneijder, “4 yıl önce Güney Afrika’nın evsahipliği yaptığı kupada kendisinin yıldız olduğunun, bu turnuvada ise takım arkadaşı Arjen Robben ve Robin Van Persie’nin öne çıktığının” hatırlatılması üzerine, “Hayat böyle. Bazı şeyler değişiyor. Van Persie veya Robben gazetelerde daha fazla yer almış bu benim taktığım bir şey değil. Bu bir ünlü olma mücadelesi değil. Benim 2010’daki hedefim kupayı kazanmaktı. Şimdi de aynı hedefim. Biliyorum zor ama 2010’da da Brezilya’yı yenip ileri gidip, final oynamak zordu” ifadelerine yer verdi.

“Ukrayna ile Polonya’nın iki sene önce düzenlediği Avrupa Şampiyonası finallerinin grup aşamasında sıfır çekerek evlerinin yolunu tutmalarının nedeninin, oyuncularının egolarından mı kaynakladığı” şeklinde sorulan soruya da Sneijder, “İki sene önce her şey çok kötü gitti. Şimdi durum farklı. Artık geçmişi düşünmek istemiyorum. Önemli olan bu kupada iyi şeyler yapmak. Burada herkesin başrolde olması için yer var. Bir sefer Huntelaar ön plana çıkarken, bir başka sefer Krul yedekten gelip penaltılar kurtarıyor” cevabını verdi.

SNEIJDER’DEN MESSI YORUMU

Wesley Sneijder, “Arjantin’in nasıl yenebilecekleri” konusunda soru sorulması üzerine ise “Şu ana kadar kullandığımız silahlarla. Bunlar konsantrasyon, kararlılık ve golcülerimizin klası. Arjantin’in Messi’si var ki gerçekten çılgın bir şampiyon kendisi ama biz de Hollanda’nın Messi’sine sahibiz. Adı Arjen Robben. Harika bir dünya kupası çıkarıyor. Arjen bizim için önemli, Messi’nin Arjantin için önemli olduğu kadar” şeklinde cevap verdi

Hollanda Teknik Direktörü Gaal’in kaptanlık pazubandını kendisinden alması üzerine de Sneijder, bunun kendisine ağır geldiğini fakat atlattığını, kaptanlık olsada olmasada takımına yardımcı olmanın yollarını aradığını belirtti.

Robben’in her şeyi kazanmasını istediğini ve onu kıskanmadığını belirten Sneijder, Robben’le arkadaş olduğunu vurguladı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 402 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.