Sıcak Gelişme; Kepez Planlı Büyüyecek

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yukarı mahallelere haftalık yaptığı ziyaretler kapsamında Kepez’de, “4,5 yıl içinde inşallah Kepez çok farklı bir görünüme kavuşacak” haberini verdi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yukarı mahallelere haftalık yaptığı ziyaretler kapsamında Kepez’de, “4,5 yıl içinde inşallah Kepez çok farklı bir görünüme kavuşacak” dedi.

Başkan Palancıoğlu, haftalık yaptığı ziyaretleri Kepez’de sürdürdü. Kepez Kültür Evi’nde mahalleliyle bir araya gelen Başkan Palancıoğlu, yukarı mahallelere verdiği önemi belirterek, “Kepez’i seviyoruz. Buranın gelişip kalkınması için var gücümüzle çalışıyoruz. Halka hizmeti Hakk’a hizmet için yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

Başkan Palancıoğlu, yukarı mahallelerin düzgün ve planlı yapılaşmasına dikkat çekerek, “Başakpınar, Zincidere, Kuruköprü, Kepez gibi yukarı mahallelerimizin düzgün yapılaşması için mücadele ediyoruz. Tarlaların ortasına farklı farklı yerlere evler yapıldığında elektrik, su, kanalizasyon, alt ve üst yapı için harcanan maliyet, düzenli bir alana yapılanın çok fazlasına eşdeğer” diye konuştu.

Yeni imar planı çalışması hakkında bilgiler de veren Başkan Palancıoğlu şunları söyledi: “İlkbahar mevsimine kadar kaçak yapı yapmayın. Bu zamana kadar bizim tespit çalışmamız bittikten sonra sizlerle birlikte istişare edip, gerekirse sizlerden mütevelli heyeti belirleyip sizlerin ev sahibi olmanızı sağlayacağız. Bununla beraber size, plan proje maliyetinizi yaklaşık yarı yarıya indirecek 5 farklı tipte ve metrekarede projeyi ücretsiz sunacağız. Biz bu tür destekleri vereceğiz, ama sizlerin de mülkiyet sorunları varsa onları çözmeniz gerekecek. Bu kadar uğraşımız sizin için. Yapılaşma dağınık olduğunda burası köy olmaktan öteye gidemez, ama planlı yapılaşma olduğunda hem mahalle olarak hizmet alırsınız, hem de devletin buranın kalkınması için yaptığı harcamalar minimuma iner. Okulu, yeşil alanı, park, bahçe ve yoluyla pırıl pırıl bir Kepez yapmak için çalışıyoruz.”

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 363 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.