Serdar Ortaç ve Eşi Chloe’den açıklama; Para önemli değil, bana film lazım!

20 Mart’ta vizyona girecek olan “Kocan Kadar Konuş” filmi Ünlü şarkıcı ve besteci Serdar Ortaç ve eşi Chloe ile renklendi. İzleyenleri kahkahaya boğacak sahnelerde Serdar Ortaç kendini oynayarak bir kez daha başarısını sergiledi.

Başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı sinema filminde, gece kulübünde alkolü fazla kaçırıp Sedar Ortaç’ın masasına yanlışlıkla oturan Efsun’u magazin basını yakalıyor. Serdar Ortaç, ilk film deneyimi için şunları söyledi: Sette olmak çok keyifliydi. Artık film çekmek istiyorum. Para önemli değil. Film projelerine sıcak bakıyorum diyerek sevenlerine müjde verdi.

 

Serdar Ortaçın Mutluluğu

Serdar Ortaçın Mutluluğu

Etiketler:

Bu yazı toplamda 397 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.