Seçim yasakları başladı

Propaganda donemi saat 18.00’de sona erdi ve yayin yasaklari basladi.

351331

Cumhurbaskani secimine yonelik propaganda donemi saat 18.00’de sona erdi ve yayin yasaklari basladi.

Yuksek Secim Kurulu (YSK) ve Radyo Televizyon Ust Kurulunun (RTUK) belirledigi bazi yayin yasaklari, dun gece yarisindan itibaren baslamisti.

Buna gore, “Siyasi partiler veya adaylarin oy verme gununden onceki 24 saate kadar olan surede radyo ve televizyonlarda birlikte veya ayri ayri acik oturum, roportaj, panel gibi programlara katilarak goruslerini aciklayabilecekleri, medya hizmet saglayicilarin da siyasi reklam yayinlayabilecekleri” belirtilmisti.

YSK kararina gore, bugun saat 18.00’den itibaren ise secim gunu yasaklari basladi. Secimin yapilacagi yarin saat 18.00’e kadar radyolar ve her turlu yayin organlari tarafindan secim ve secim sonuclari ile ilgili haber, tahmin ve yorum yapilamayacak.

Yarin, 18.00-21.00 saatlerinde radyolarda ve her turlu yayin organlarinda sadece YSK tarafindan secimle ilgili verilecek haber ve tebligler yayimlanabilecek. Secim gunu saat 21.00’den sonra butun yayinlar serbest olacak. YSK, gerek gorurse yayin yasagini yarin saat 21.00’den once de kaldirabilecek.

Kaynak:TRTHaber

 

Sohbet Etmek için TIKLAYNIZ.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 382 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.