Sanatçı Kayahan Hayatını Kaybetti…

 

Kayahan

Türk Pop Müziğinin usta Sanatçılarından Kayahan Uzun Süredir yumuşak doku Kanseri iLe Mücadele Ediyordu. Geçtiğimiz günlerde Nilufer ile birlikde verdiği konserle gündeme gelen Kayahan bugün hayatını Kaybetti. Sanatçının Öldüğünü ilk Olarak Suat Suna Duyurdu.

 

Diğer Taraftan Sanatçı Nilufer Bugün Manisada vereceği konseri iptal etti.Konserin iptalini instagram hesabından duyuran Nilufer ” Kusura Bakma Manisa Yapamadım.Canım Çok Acıyor, En Yakın Zamanda Görüşmek Dilegiyle” Diye Yazdı.Usta Sanatçının Tedavi Gördüğü Acıbadem Maslak Hastanesinden Yapılan Açıklamada “Sabah Saatlerinde Hayatını Kaybetti” açıklaması Yapıldı.

 

Usta Sanatçının Doktoru “Kayahan 1,5 yıldır ileri evre küçük hücreli akciğer kanseri nedeniyle hastanemizde tedavi görüyordu. İlk dönemde tedaviye çok iyi cevap vermesine rağmen, son dönemde tedaviye gelişen direnç, hastalığın yaygınlaşması ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle maalesef kendisini kaybettik” Dedi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 413 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.