Sampaoli , Galatasarayın Direktörlük Teklifini Reddetmiş!

_h353_w628_m6_otrue_lfalse

 

Şili Milli Takımı Teknik Direktörü Jorge Sampaoli Güney Amerika Basınına Göre , Cimbomun Teklifini Geri Çeviren Hocalardan Biri Olduğu iddaa Edildi.

Güney Amerika’nın en büyük gazetelerinden biri olan El Mercurio da çıkan bir habere göre Şili’nin teknik direktörlüğünü yapan Arjantinli çalıştırıcı, Galatasaray’ın teklifini kabul etmedi.

Haberde Galatasaray’ın Sampaoli’ye iki yıllık sözleşme teklif ettiği ve Arjantinli teknik adama senelik iki milyon dolar önerdiği belirtildi. Galatasaray’ın Şili’ye de iki milyon dolar sözleşme fesih bedeli ödemeye hazır olduğu, ancak Sampaoli’nin Şili’nin başında kalmayı tercih ettiği ifade edildi.

İtalya Milli Takımı’nı Dünya Kupası’nda yaşadığı başarısızlığın ardından görevini bırakan Cesare Prandelli ile anlaşan Galatasaray’ın adı, daha önce Joachim Löw, Thomas Tuchel, Luciano Spalletti, Mustafa Denizli ve Mircea Lucescu gibi dev isimlerle anılmıştı.

Prandelli’nin bugün resmi imzayı atması bekleniyor.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 413 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.