Sadece Benim Ol..

images[2]

Kader diyip bazen herşeyden bıkıyoruz ,bıktırılıyoruz acıyla yoğruluyoruz,  parca parca oluyor yürekler, ne  anlayanın oluyor nede bilenenin yanlızlığınla kalıyorsun başbaşa.

İki duvar  ortasında ellerin başında, düşün dur  yaşanmişliklari ve yaşanacakları, kırgınsın üzgünsün yeniden.
Hayata tutunmamak istiyorsun, hata nefes alırken bile zorlanıyorsun, gözlerinden akan her damla yaş, sana bile sormuyor onlar  zaten ayrı bir ağliyor .

Susmuyor yüreğinin yangını, alevi, ben seni böyle bir zamanda tanidim hic gülmeyecek sandım, yüzüm tebesüm eti hic sevmicek dedim ,kalbim atmaya başladı.

Hic konuşmuycak dedim dilim yeniden çözüldü, nefes alamam derken,   sanki seni soludum ,seni düsünüp seninle uyudum, seninle uyandim.
Sanki ilk defa biriyle konuşuyor gibi oldum, yüreğim bir acayip atmaya başladı, boğazım düğümlendi, hayal etim  gözlerinin elasini ne güzel  bakıyordun.

İnci tanesi  gibi parlıyordu, konuşmaya calışdım dokunmaya calıştım kalbine, hissedersin diye belki beni anlatamadım, okadar cok şey varkiii.
Dilim ahhhhh bir  çözülse bir  konuşsa,  bir söylese sana olan susuzlugumu ,belkide  bu yüzden suskun kalıyorum belkide  çekiniyorum anlatamiyorum.

Ama bildiğim tekşey var oda bir güneş gibi doğdun bu  sönmüş kalbime, yasemen kokunmu var, yoksa papatyamı ,kırçiçeği mi desem, ister papatya ol ister yasemen sadece benim ol, sadece bana ait sadece bana kok…

Kuzey…

Etiketler:

Bu yazı toplamda 473 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.