Saç Sorunlarınızda Isırgan Otu Mucizesi ..

ısırganotu2-300x300[1]

Kaşındırıcı etkisi olduğu için cildle temasından kaçındığımız ısırgan otu son derece yayarlı bir bitkidir.

Faydaları saymakla bitmeyen mucize ot,kansızlıktan ,romatizmaya varisten böbrek taşına kadar bir çok derde deva oluyor.Sağlığın dışında kozmatikte de kullanılan ısırgan otu,saçların canlanmasında, dökülmemesin de , sıklaşmasında ve kepeği önlemede büyük faydalar  sağlıyor.Aynı zamanda ergenlik döneminde ki sivilcelerinizin giderilmesini sağlıyor.

Taze kaynamış suyun içine 5 poşet kadar ısırgan çayını atıp bir süre(5-10dakika) beklettikten sonra saçlarımızı yıkayıp duruladıktan sonra,durulama suyu olarak kullana biliriz.Saçlarımıza masaj yaparak kullandığımızda ,zamanla saç kaybını ve kepeği önlediğini görürüz.Aynı zamanda daha güçlü saçlara sahip oluruz.Cildimize kullandığımız da ise daha sıkı bir cilde sahip oluruz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 463 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    20 Mart 2015 at 00:42

    ben otlara inanmam hereşeye iyi gelirmiş inanmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.