Rota bir kez daha Cenk ve Muhammet

Dame N’Doye’nin Lokomotiv Moskova’ya gitmesinin ardından, dün Sadri Şener, yöneticiler ve Şenol Güneş bir toplantı yaptı. Toplantıda, yeni alınacak forvetin kim olacağı masaya yatırıldı. Şener, yabancı adayları sıralarken, Güneş, başından beri savunduğu ‘yerli forvet’ isteğini bir kez daha gündeme getirdi. Deneyimli teknik adam, “Zaten yabancı kontenjanı sorunumuz var. Bu nedenle N’Doye için 7.5 milyon Euro’lara çıkılmasını istemedim. Yerli alternatiflere yönelelim. Böylece bütçemizi de zorlamamış oluruz” dedi. Güneş’in bu sözlerinin ardından, Bordo-Mavililer’in transfer listesinin ilk sırasına yeniden Gaziantepspor’un iki genç golcüsü Cenk Tosun’la Muhammet Demir yerleşti.

Girişimler hemen başlayacak
N’Doye için 6.1 milyon Euro bonservis bedeli ödemeye razı olan Trabzonspor Yönetimi, iki futbolcu için Gazinatepspor’a cazip bir teklif sunmaya hazırlanıyor. Buna göre, ekonomik sıkıntı yaşayan Kırmızı-Siyahlılar’a az taksitli ödeme planıyla iyi bir bonseris bedeli önerilecek. Ayrıca Hikmet Karaman’ın çok istediği Marek Sapara da bu takıma verilecek. Sadri Şener’in, Cenk ve Muhammet’in transferi için Tuncay Bekiroğlu’nu görevlendirmesi bekleniyor. Başarılı yönetici en kısa sürede Gaziantepspor’la pazarlık masasına oturmaya hazırlanıyor.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 260 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.