Q7’YE YOL AÇILDI

Beşiktaş Yönetimi, Ricardo Quaresma için yeni bir adım atacak. Menajer Ahmet Bulut’u toplantıya çağıracak olan siyah-beyazlılar, Portekizli oyuncuya yıllık 2 milyon euro ve 3 yıllık sözleşme önerecek. Kabul etmezse, “5 milyon euroyu getir git” diyecek

Beşiktaş taraftarının Ricardo Quaresma konusunda beklediği müjdeli haber gerçek oluyor. Siyah-beyazlı yönetim Portekizli futbolcuyla yeniden masaya oturacak ve kalması konusunda yeni bir öneri yapacak. Teknik Direktör Samet Aybaba’nın isteği doğrultusunda, Q7’yi satış listesine koyan ve Avusturya kampına götürmeyen siyah-beyazlılar, kendilerine gelen yoğun baskı karşısında bu konuda yumuşama kararı aldı. Quaresma’nın takımda kalabilmesi için Portekizli oyuncuya yeni bir öneride bulunacak olan yönetim, 3 milyon 750 bin euro olan yıllık parasını 2 milyon euroya indirmesini isteyecek. Menajer Ahmet Bulut’u çağıracak olan Kartal, bu para üzerinden Quaresma ile 3 yıllık yeni sözleşme yapacak.
Ancak Ricardo Quaresma’nın bu öneriyi kabul etmemesi durumunda siyah-beyazlılar, “Biz elimizden geleni yaptık” diyerek satış listesine koyacak. Yönetim, Quaresma’nın bonservis ücretini 5 milyon euro olarak belirledi.

Ne cevap verecek?
Bundan önce kendisine yapılan indirim önerilerine sıcak bakmayan, ancak Beşiktaş’ta mutlu olduğunu da söyleyen Quaresma’nın bu teklife ne yanıt vereceği merak konusu… Avrupa’daki futbol piyasasının kötü durumu ve yüksek vergiler nedeniyle Portekizli futbolcunun teklife sıcak bakabileceği vurgulandı.

Gözler Samet Aybaba’da
Avusturya’daki yeni sezon hazırlıklarını tamamlayarak dün özel uçakla Türkiye’ye dönen Beşiktaş’ta gözler Teknik Direktör Samet Aybaba’ya çevrildi. Siyah-beyazlı teknik adam yarın kurmaylarıyla bir araya gelerek takımdan gidecek olan isimleri netleştirecek.
21 günlük kamp boyunca yapılan antrenmanları ve oynanan maçları büyük bir titizlikle arşivleyen Aybaba ve ekibi, 14 kişilik genç kadrodan 4-5 ismi A takıma alacak.
Bazı oyuncuları satışa çıkaracak olan Samet Aybaba bazı oyuncuları da pişmeleri için kiralanmasını yönetime önerecek.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 318 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.