Portekiz 3 3 İspanya

 Yazımıza başlamadan önce , tabiki C.Ronaldo 3-3 İspanya dememiz lazımdı.Portekiz maçın hemen başında kazandığı penaltıyı gole çevirince , izleyenler acaba İspanya ne yapar diye düşünmüştür ? 

Maçın istatistiklerine şöyle bakmak gerekir ; Topla Oynamada İspanya %66 , Portekiz %34 / Toplam Şut ; Portekiz 9 , İspanya 13 / İsabetli Pas ; İspanya 698 , Portekiz 307 … Tabi ki istatistikler herşeyi göstermez ancak oyunda İspanya’nın bariz üstüğünlüğü ile geçti diyebiliriz.

C.Ronaldo Farkı !!!

C.Ronaldo , İspanyolları bu gün dağıtan isimdi.Tek başına savaştı.Maçın son dakikalarında Pique’nin kendisine yaptığı faulü gole çevirince maç 3-3 bitti.

B grubunun diğer maçında ise , İran Fas’ı 1-0 ile geçti.Şunu da eklemek gerekiyor , B grubunda 1.olarak çıkan takım turnuvada çok rahat maçlar oynayabilir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 449 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.