PKK Roketatarlarla Saldırdı

Terör

Dilvanda Teröristler Saldırdı

Son zamanlarda Yaşanan Terör Olaylarına bir yenisi daha eklendi.

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde Yola açılan hendekleri kapatmaya giden polis ekiplerine PKK teröristleri roketatarlarla saldırdı.Saldırıda 1 polis şehit olurken, 1 polis ve 1 sivil vatandaş yaralandı.

PKK nın şehir yapılanması YDG-H üyesi olan teröristler tarafından Diyabakırın Silvan ilçesinde Yola açılan hendekleri kapatmak için bölgeye gelen polis ekiplerine düzenlenen roketatar ve otomatik silahlarla yapılan saldırı sonucunda 1 polis şehit oldu.Roketatar atılan polis ekiplerine ait kepçe alev alıp yandı.Polis ekiplerinin anında karşılık vermesi ile birlikde çıkan çatışma sonucu evinin balkonuna çıkan 35 yaşındaki Hüseyin Yıldız yaralandı.Silvan’ın mezcit mahallesinde yer yer çatışmalar devam ederken, ölü ve yaralı sayısı ile ilgili kesin bir bilgi verilmedi.

Diyarbakırın Silvan ilçesine bağlı ve hala teröristlerle sıcak temasların bulunduğu mescit, Tekel ve Konak mahallellerinde Sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Sokağa çıkma yasağı ismi geçen mahallellerde polis araçları ve camiilerden yapılan anonslar ile halka duyuruldu.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 505 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.