Pascal Nouma’nın Duygusal anları

‘da ödül oyununu kazanan , 10 günlükken yarışmaya katılan ünlü yarışmacı 3 aylık kızını ilk  kez  gördü.

Tüm yarışmacıların duygu yüklü anlar yaşadığı ödülde en  çok Pascal Nouma’nın  gözyaşları etkiledi.

Ödülde lahmacun ve  salata kazanan  ünlüler takımı sadece fotoğraf ödülünü düşündüler.

Herbirinin Gözyaşları sel oldu  gitti.Sevdiklerinden ve  Ailelerinden gelen fotoğraflarla çok mutlu olan  yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı.

Pascal Nouma kızı Jena Elma Nouma’nın fotoğraflarını  görünce tabloyu kopartmak  istercesine fotoğrafları eline alarak  uzun  süre yerine  bırakmadı.

survivor (1)

survivor (2)

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 507 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.