Özgecan Aslan’ın Katil’i Hapishane de Darp Edildi.

Özgecan AsLan

Özgecan Katili Linç Edildi

Mersinde 20 Yaşındaki Özgecan AsLan’ı Bileklerini Kestikden Sonra Hunharca Yakarak Öldüren Suphi Altındöken’in Kaldığı Gaziantep Ceza ve tutuk Evinde Mahkumlar Tarafından Komaya Girene Kadar Öldüresiye Dövüldüğü iddaa Edildi.

Iddaalara göre Özgecan’ın Katili Olan Suphi Altındöken’e Ait oLduğu iddaa Edilen Bir Resim SosyaL Medyada Paylaşılmaya Başlandı.Yine Sosyal Medyada Çıkan Haberlere Göre, Suphi Altındöken’e Müdehale Yapan Doktorun, Suphi Altındöken’in Hayati Tehlikesinin Devam Ettiğini Söylediği Yazılıyor.

Sosyal Medyada Dolaşan Bu Haber Henüz Resmi Kurumlar Tarafından Teyit Edilmedi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 575 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.