Ordu Giresun Havaalanı’na iLk uçak indi.

Ordu Giresun Havaalanına iLk uÇak inişi Gerçekleşti

Ordu Giresun Havaalanına iLk uÇak inişi Gerçekleşti

Uzun Süredir Yapım Aşamasında oLan Orgu-Giresun Havaalanına Bu Sabah iLk uÇak indi.

Avrupada Tek ve Dünyada 3. oLarak Denizin üzerine inşaa Edilen Havaalanına Bu Sabah Saat 7:00 da Zeytinburnu Belediyesinin Ordulu Vatanadaşları Memleketlerine Göndermek için Kiraladığı Türk Hava Yollarına Ait uçak, Bu Sabah Saat 8:40 Saatlerinde Giresun Tarafından Havaalanına Yumuşak Bir iniş Yaptı.

Bölge Halkı Tarafından iLgi ile izlenen Bu iniş Ordulu ve Giresunlu Vatandaşları Mutlu Etmeye Yetti. Uzun Süredir Yapımının Tamamlanmasını Bekleyen Vatandaşlar inen iLk uÇakla Birlikde Büyük Mutluluk Yaşadılar.

Ordu Giresun Havaalanının Açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Birlikde Yapacakları Açıklandı.

Bizde Türkiyenin en Kaliteli Sohbet Odaları, Sohbet ve Chat Sitesi Olarak, Tüm SohbetSizsiniz Yönetimi Adına Yeni Yapılan Havaalanının Milletimize ve Vatanımıza Hayırlı oLmasını Temenni Ediyoruz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 493 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.