Olimpiyat kafilesinden üzücü haber

Olimpiyat kafilesinde yer alan Uluslararası Amatör Boks Birliği (AIBA) Hakem Komitesi’nin Türk üyesi Garip Erkuyumcu otel odasında ölü bulundu.

LONDRA(AA)
2012 Londra Olimpiyatları’nda görev yapacak Uluslararası Amatör Boks Birliği (AIBA) Hakem Komitesi’nin Türk üyesi Garip Erkuyumcu (73), kaldığı otel odasında ölü bulundu.

Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, DHA’ya yaptığı açıklamada, 73 yaşındaki Erkuyumcu’nun kaldığı otel odasında ölü bulunduğunu belirterek, “Odasında kalp krizi geçirdiğini ve bu nedenle hayatını kaybettiğini öğrendik. Büyük üzüntü içindeyiz. Otopsisi yarın Londra’da yapılacak. Cenazesi de yapılacak otopsinin ardından büyük ihtimalle yarın Türkiye’ye götürülecek” dedi.

Spor Genel Müdürü Baykan: ”Türk sporuna 73 yaşına kadar değerli emekleri geçmiş bir büyüğümüzdü”

İngiltere’nin başkenti Londra’daki Olimpiyat Köyü’nde düzenlenen bayrak töreninin ardından AA’ye konuşan Spor Genel Mehmet Baykan, Uluslararası Amatör Boks Birliği (AIBA) Hakem Komitesi Üyesi Garip Erkuyumcu’nun vefatını, bayrak çekme töreni sırasında öğrendiklerini ve hüzünlendiklerini söyledi.

Baykan, ”Türk sporuna 73 yaşına kadar değerli emekleri geçmiş bir büyüğümüzdü. Boks ailesine ve Türk spor camiasına baş sağlığı diliyorum. Olimpiyatların hemen başında yaşanan bu talihsizlik Allah’ın takdiri. Türk sporunun ve milletimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

2012 Londra Olimpiyatları’nda görev yapacak olan Erkuyumcu, kaldığı otel odasında bugün ölü bulunmuştu.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 322 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.