Nurgül Yeşilçay: Ecelimizle Ölmek Lüks Oldu diyerek tartışma konusu açtı

Sinema ve dizilerin güzel ve başarılı  oyuncusu Nurgül Yeşilçay, son günlerde yaşanan olaylarla hakkındaki tepkisini Twitter hesabımdan dile getirdi.

sosyal-medyayi-sallayan-ermenek-mesaji_x_6644021_65

Karaman‘ın Ermenek İlçesi’nde maden işçilerinden her geçen saat umutlar kesilirken buSabah bir kaza haberi de Isparta‘dan geldi. İşçileri taşıyan servisin karıştığı kazada ilk belirlemelere göre 15 kişi öldü, 30 kişi de yaralandı. İşçilerin çoğunun elma bahçesinde çalışan kadın işçileri olduğu belirlendi.

“ECELİMİZLE ÖLMEK LÜKS OLDU”

Yeşilçay, Isparta‘daki kaza haberinin ardından Twitter hesabından, “Bu memlekette eceliyle ölmek lüks oldu” açıklamasında bulundu.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Güzel oyuncunun mesajı kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girmeyi başardı.

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 382 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.