Niran Ünsaldan Seda Sayan için çarpıcı açıklamalar

Seda Sayan ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelen ve konu hakkında ne söyleyeceği merak edilen ünlü şarkıcı Niran Ünsal, Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu ve hakkında merak edilenlere dair çarpıcı yorumlarda bulundu…

Niran Ünsal’ın açıklamaları şöyle;

“BEN HADDİMİ BİLİYORUM”

Ünlü şarkıcı Niran Ünsal “Katıldığım bazı programlarda söylediklerimin yanlış aksettirilmesine yönelik davranışlar oldu.Bilhassa da Seda Sayan’ın programında…Ben birçok akademisyenle birlikte hareket ediyorum. Önümüzdeki hafta meclise gidiyoruz…Bu iş yalnızca müzik sektörüyle ilgili değil. Ben haddimi biliyorum; bilimsel olarak söyleyebileceklerim de bir yere kadar…” dedi.

“SEDA SAYAN HAKKINDA ŞİKAYETTE BULUNDUK”

Ünsal, “Seda Sayan’ın programında konuşmak istediklerimizin önü kesildi. Ben çıktığım her yerde kendimi ifade edebilmişim; Seda Sayan’ın programında mı kendimi ifade edemeyeceğim? Arkamızdan söylenen sözler Rtük açısından yayın ihlaline girer; dolayısıyla gerek ben gerekse hocamız, konu hakkında hukuki süreci başlattık. Seda Sayan hakkında, yayın ihlaline dair bir şikayette bulunduk.” dedi.

“SEDA SAYAN’A KIRGINIM VE KIZGINIM”

Seda Sayan’a kırgınım ve kızgınım. Çocuklarım üzerinden hakkımda yorum yapılması hiç hoş değil. Bir insan bir konuyla ilgili altmış gün reklam yapamaz. Reklam yapmak istesem Nişantaşı’nda gezer, Cihangir’de oturur, Bebek’te görünürüm.Herkesin bize saygı göstermesini rica ediyorum. Ne oldu da insanlar yatakların içinde, erotik materyallerle, kamçılarla; klipler yapar oldu? Neden yatak odaları bu kadar göz önünde?Rezalet bir durumdayız.

“BENİM ÖDÜLE İHTİYACIM YOK”

Mesele ödül toplamaksa benim onlardan daha fazla ödülüm var. Ama benim ödüle ihtiyacım yok. Yaptıkları işte başarılı olabilirler ama şu da var; yapımcılar arasında illegal yapılanmalar ve gruplaşmalar var… Benim şöhret para, reklam; bunlarla ilgili hiçbir sıkıntım yok. Magazin muhabirlerinin oldukları yerlere bilinçli olarak gitmiyorum.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 346 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.