Mut’ta At Eti Skandalı

Mersin’in Mut ilçesinde bir bahçede kesilen 2 atın etleri satılmak için torbalara konulmuş halde bulundu.

Alınan bilgiye göre olay, ilçeye bağlı Kemenli köyünde yaşayan Mehmet Deveci (37) ile Nebi Keleş (47) evlerinin önünden kaybolan atlarını aramaya çıkmasıyla ortaya çıktı. Yolda giderken bir anda bir köpeğin ağzında at ayağı görünce hemen köpeğin geldiği yöne giden at sahipleri, Kazıklı mevkisindeki Mehmet Deveci’ye (70) ait kayısı bahçesinde 2 atın kesilmiş ve etlerinin kemiklerden ayrılarak torbalara konulduğunu gördü.

At sahibi Mehmet Deveci, köyde şüphe ettikleri bir kişiyi yakaladıklarını ve jandarmaya teslim ettiklerini

yapılan sorgusunun ardından serbest bırakıldığını belirterek, “Atımızın çalınacağı aklımıza hiç gelmedi. Atları kesip etlerini torbaya katmışlar olarak buldum çok üzüldüm” dedi.

Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 398 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.