Moskova Dünya Kupasına Hazır

 Dünya Kupası 2018 , başlamasına 2 gün kaldı.Bu büyük organisazyon da Moskova’nın önemi daha büyük.Çünkü 2 stat ile ev sahipliği yapacak.

Taraftarlar için en önemli meydanı Kızıl meydan olacak.Maçlarda bilet bulamayan taraftarlar , FIFA tarafından kurulacak büyük ekranlardan bu heyecana ortak olabilecekler.Kızıl Meydan’da bu taraftar alanlardan sadece bir tanesi olacak.Ayrıca Kızıl Meydan’da bulunan Dilek Çemberi’de ilginç yerlerden bir tanesi , burada insanlar dilek dileyip , paralarını atıyorlar. Bir çok taraftar grubunun ortak noktası olacak Moskova’nın bu saydığımız alanları.

Bakalım en iyi taraftar grubu , daha doğrusu en renkli taraftar grubu hangisi olacak ? Daha da önemlisi bu önemli organizasyonu hangi ülke kazanacak ?

Etiketler:

Bu yazı toplamda 439 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.