Megastar Tarkan Harbiye’yi Salladi

Acikhava konserlerinin 5. gununde sahneye cikan Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Acikhava Tiyatrosu’ndaki binlerce seveniyle bulustu.

megastar_tarkan_harbiyeyi_salladi_h45847

Unlu sanatci Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Acikhava Sahnesi’nde ruzgar gibi esmeye devam ediyor. Dun aksam, Acikhava’daki konser maratonu kapsaminda besinci konserini veren unlu sarkici, hayranlarini costurdu.Tarkan’in Harbiye Acikhava’daki konserinde Cagla Sikel de izleyenler arasindaydi. Konserinde Kayahan’in yakinda cikacak tribute albumunden “Yemin Ettim” isimli parcayi seslendiren MegaStar, sarki bitiminde “Kayahan’a selam olsun. Onun icin hazirlanan albumde ben de en cok istedigim bu sarkiyi okudum.” diyerek unlu sarkiciya acil sifalar diledi. SON KONSER 12 EYLUL’DE Baris Manco’nun Sari Cizmeli Mehmet Aga, Cem Karaca’nin ise Islak Islak parcalarini seslendiren MegaStar Tarkan, Orhan Gencebay, Aysel Gurel ve Zeki Muren’i de unutmayarak sevenleri tarafindan saatlerce alkislandi. Konser boyunca unutulmayan parcalarini da seslendiren Tarkan’in 8 aksamlik acikhava konserleri, 12 Eylul’de sona erecek.

 

Kaynak:PramitHaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 427 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.