Marmara için kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü açıklama yaptı.

Marmara için kuvvetli yağış uyarısı,

Marmara bolgesi geneli ve Kutahya cevrelerinde kuvvetli yagis uyarisinda bulunuldu.

Meteoroloji Genel Mudurlugunden yapilan aciklamaya gore, bugun aksam saatlerinde Marmara’nin dogusu ve Kutahya cevrelerinde baslayacak saganak ve gok gurultulu saganaklarin, bu gece ve yarin gunduz saatlerinde Marmara bolge geneli ile Kutahya cevrelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/metrekare); Kocaeli, Sakarya, Yalova ile Bursa’nin dogu ilcelerinde yerel olarak cok kuvvetli (51-75 kg/metrekare) olmasi bekleniyor.

Bu nedenle ani sel, su baskini, yildirim ve dolu gibi meydana gelebilecek olumsuzluklara karsi dikkatli ve tedbirli olunmasi gerekiyor.

Kaynak:TRTHaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 394 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.