Manken Şebnem Schaefer Erotik İçerikli Sitelerden Şikayetçi Oldu

Ünlü manken Şebnem Schaefer, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek fotoğraflarını ve adını kullanan erotik içerikli siteler hakkında şikayette bulundu. Savcılığa ifade veren Schaefer, sitelerde fotoğrafları yayınlanan diğer ünlülerin de kendisi gibi şikayetçi olması gerektiğini belirtti.

Bilişim suçlarla mücadele konusunda görevli savcılığa avukatıyla beraber başvuran Schaefer, izinsiz bir şekilde adını ve defilelerde çekilen fotoğraflarını kullanan erotik içerikli sitelerden şikayetçi oldu. Adliye çıkışında kısa bir açıklama yapan Şebnem Schaefer, daha önce bilişim suçları amirliğine başvurarak birçok erotik içerikli siteyi şikayet ettiğini söyledi. Schaefer, “Şimdi ise bu konuda savcılığa ifade verdim. Benim defilelerde çekilen fotoğraflarımı kendi sitelerine yönlendirme yapıyorlar. İzinsiz bir şekilde ismimizi kullanıyorlar. Bir de sanki erotik içerikler varmış gibi ismimizle birlikte anons yapıyorlar. Birçok ünlünün ismini kullanıyorlar. Bu konuda şikayette bulundum. Sadece benim değil birçok ünlünün bunu yapması lazım. Erotik içerikli siteler zaten suç, bizim ismimizi kullanmaları ise daha büyük bir suç. Ben de bu konuda şikayette bulundum” dedi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 529 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.